Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Nemrég volt a testvérem szülinapja. Nem vettem és nem is csináltam neki semmit. Még behozhatom valahogy?

Október 25.-én született a tesóm.A tanulástól nem volt időm semmit se csinálni vagy venni neki.Még nincs késő annyira hogy vegyek neki valamit???

2011. nov. 1. 17:29  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, még be lehet pótololni:) Mondod, hogy kevés időd volt, sajnálod, de nem azért van, mert elfelejtetted :)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011. nov. 1. 18:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :) Remélem annyira nem fog haragudni mondjuk akkor se mondaná. :D

# 2/3Időpont 2011. nov. 2. 12:19 Privát üzenet
Biztos nem fog haragudni! Majd kellemesen meglepődik, hogy nem felejtetted el. :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2011. nov. 2. 19:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajándék ötletre lenne szükségem! Páromnak 1 hónap múlva lesz a szülinapja és már kifogytam az ötletekből, hogy mit adjak neki.28 éves lesz, férfi. Ti mit adnátok, vagy adtatok a párotoknak?
Ti mit vennétek egy oan srácnak szülinapjára akivel akk lesztek egyhónaposak amikor a 23. szülinapja lesz? Vmi kreatívabbra gondoltam
Anyukámnak tavaly volt 50. szülinapja, de pénzhiány miatt kb megse tartottuk a szülinapját. Ezért lécci adjatok ötletet, hogy 51 szülinapján mivel lehetne meglepni hogy boldog...
Régen nagyon jóba voltam egy lánnyal, de mostanában picit eltávolodtunk. Lesz a szülinapja, szeretnék neki adni valamit. Ez megfelelő? 16L
S. O. S.! Mit vegyek a férjemnek szülinapjára? Holnap lesz a szülinapja!
Holnap lesz a nagymamám szülinapja. Ötletek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!