Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy szüleim nem...

Normális az hogy szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve vagyunk együtt, ő 23 éves. Megint itt a hideg idő, mindjárt tél lesz, és az utcán vagy az autóban töltjük az estéket. Előző tél is nagyon rossz volt emiatt. (Nála sem lehet, de annak megvan az oka.)

Amúgy ő már nem az első barátom, és szüleim tudják hogy már évek óta nem vagyok szűz. Azt is tudják, legalábbis anyukám, hogy a kocsiban úgyis meg szoktuk oldani. Tehát nem a szex miatt ellenzik. És nem is vallásosak tehát ez sem lehet az ok.

Amikor kérdezem a válasz az rá hogy: "Mire jó az? Mindenki aludjon a saját ágyában." És aztán elterelik a témát, ha tovább kérdezgetem meg felhúzzák magukat.

Normális indokot még nem tudtam kiszedni belőlük pedig értelmes módon próbáltam erről beszélni velük, többször is.


2011. nov. 1. 17:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%

Hát tényleg nem normális, hogy ilyen korban nem engedik. Írtad, hogy anyud tud róla, hogy már éltek szexuális életet, szóval szerintem csak nem AKARNAK tudni róla. Lehet nekik kellemetlen úgy, hogy tudják mit fogtok csinálni, amikor ők is otthon lesznek. :D

Anyudék nem szoktak eljárni otthonról? Mert csak akkor oldható meg a dolog. :/

2011. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szoktak, itthon vannak mindig. Anyukám szó szerint mindig, mert ő már nem is dolgozik. :S
2011. nov. 1. 17:54
 3/50 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem normális, ha olyan a kapcsolatotok akkor meg kellene ezt beszélni velük és nem hagyni hogy eltereljék a témát hanem a nyakukon maradni és kideríteni hogy mi bajuk. Valószínű konzervatívak és házasság előtt ne aludj együtt senkivel...bár mivel a szex megvolt a mai világban meg úgy derülnek ki a dolgok ha egymás mellett éltek ez elég elavult gondolkodásmód. Lehet attól félnek hangosak lennétek megzavarja a nyugalmukat vagy csak a tudta hogy az ő lányuk épp mit csinálhat.... a lényeg hogy nem normális én 17 éves korom óta vagyok együtt a párommal most 22 vagyok, 3 éve nálunk lakik.... nem tudom hogy tanul vagy dolgozik vagy te is mit csinálsz de ha nem megy ez akkor jobb lenne már továbbállni a szülőktől a kor megvan hozzá.
2011. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
16%
Normális! Én nem kerülgetném a lányom szeretőjét egy ott-alvásos szituációban, az biztos.
2011. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
16%
Ki is nekem a lányom szeretője?/ Senkim! Nem engedném, hogy ilyen mélységben belelásson a családi életünkbe. Aludjon otthon!
2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
80%

Persze, de ha a lányod felfázik, kap egy jó kis vese/petefészek gyulladást, mert kénytelen a kocsiban együtt lenni a barátjával, akkor mit fogsz mondani?

Egyébként másfél éves kapcsolat, tehát nem "szerető".

Kérdező. Én a helyedben odaállnék szüleim elé, és felvázolnám nekik ezt. Tudják, hogy csinálod, nem akarják megtiltani. Jó az nekik, hogyha kocsiban, a hideg novemberi/decemberi estéken kell a pároddal együtt lenni? Lehet, azt is megjátszanám (bár nem tudom, milyenek a szüleid, mennyit engednek), hogy beállítok a sráccal, leteszem a szobába, és a szülőkhöz meg odamegyek, hogy itt a srác, itt is marad.

Egyébként találkoztak már vele? Szokott nálatok lenni délutánonként, vagy valami?

2011. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég milyen befásult vének vannak itt, ha meg majd férjhez megy egy olyan emberhez a gyereketek akiről együttélés után kiderül hogy egyáltalán nem passzolnak össze akkor meg majd sír a szátok, mellesleg milyen anya az hagyja hogy a lánya és az akit szeret kint töltsék a hidegben az éjszakát, erre nem gondoltatok mikor d.ugtatok egy jót? Az ilyen emberekre mondanom azt hogy inkább töröltek volna le titeket apátok egy zsebkendővel, Szültök gyereket hogy legyen mert házasságban ez a "kötelesség" meg a norma de fingotok sincs a nevelésről és az életre tanításról, mellesleg mióta szerető az aki 1 és fél éve kitart a másik mellett tudva hogy görények a szülei. Mind befásult szülők vagytok akikre a férjük ( ha van még) már rá sem néz.
2011. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%

Kedves utolsó kettő,nem szeretnék a lányotok lenni. :S

Kedves kérdező: nem tudom mi baja a szüleidnek,de nem tudnátok a pároddal megoldani hogy összeköltözzetek? Ja és csak azt nem engedik hogy ott aludjon vagy egyáltalán nem is mehet hozzátok ?

2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
79%
Vagyis nem utolsó kettő,hanem az utolsó kettő előtti! :D
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
23%
Na azért álljon meg a menet! :) Ti mégis hol éltek? Ki dönti el, hogy ki alhat (aztán pár nap múlva már lakhat) a szüleid lakásában? Ha annyira felnőttként éltek, vegyetek ki egy albérletet, bele a sűrűjébe! Ott aztán valóban megismerhetitek egymást. Aztán hány évig gondolnád úgy, hogy a szüleid kerülgetik a párodat? Mert ugye az a dolguk. Gusztustalan ez a gondolkodás.
2011. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!