Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat legeslegelején,...

A kapcsolat legeslegelején, illendő a pasinak minden nap felhívnia vagy smst írnia csajnak?

Figyelt kérdés

Nekünk a harmadik randin csattan el az első csók. Pontosabban tegnap. Megbeszéltük hogy sajnos csak hétvégén tudunk ismét találkozni, mert elég húzós lesz a hete és sokat kell dolgoznia. Addig azért nem ártana hogy naponta felhívjon vagy legalább smst írjon nem? Hogy tudjam komolyan érdeklem. Azt se tudom hogy mivan most. Járunk e vagy sem. De inkább úgy érzem hogy nem. Tény és való még nagyon az elején vagyunk, de az eddigi barátaim mindennap üzentek nekem valahogy, mikor még az elején voltunk. Tudom erre nincs kőbe vésett szabály. Nálatok ez hogy volt? Kíváncsi vagyok!

22/L


2011. nov. 1. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a harmadik randin volt csók.:) Aztán már másnap reggel felhívott, meg olyan természetes volt minden. Igazából nem is izgultam mert nálunk elég egyértelmű volt, hogy járunk. Nem is beszéltük meg vagy ilyenek. Csak egyszerűen tudtuk megtaláltuk azt akit addig kerestünk.

Azóta már házasok vagyunk.

Remélem Te is sikerrel jársz majd!:)

2011. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dejó neked! :) Hát majd kiderül hogy hogy lesz, reménykedem mert nagyon szimpatikus kívülről-belülről.
2011. nov. 1. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén?Hát az mindjárt itt van:)Holnap már szerda...hamar eljön a péntek-szombat is ne aggódj.


Szerintem ha jelentkezik,hogy pontosítsátok a hétvégét,akkor az már jó jel.Főleg,ha a találkán csókkal üdvözlitek egymást:)


Ne aggódj szerintem semmi miatt!

2011. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszi! Remélem tényleg minden jól fog haladni!
2011. nov. 2. 09:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi után hazakísért, mire felértem az emeletre smst írt, aztán hosszan beszéltünk telon. Mindennap írt vagy hívott, de a 2. randi után mondtam neki, hogy állítsuk be a családbarátot, és azóta ingyen beszélünk. Mondjuk én mikor rá vágytam és még nem ismertem mindig arra koncentráltam és vágytam, hogy ne kelljen az ismerkedős köröket futni, mert komly kapcsolatra vágytam egyből. Be is jött 4 nap ismeretség után szeretkeztünk, hivatalosan 6 hónap után pedig összeköltöztünk.

Lassan egy éve együtt vagyunk, én nem tudtam volna elképzelni, hogy ne beszéljünk minden nap.

De ettől függetlenül lehet nálatok is kapcsolat, majd kiforrja magát.

23N

2011. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Irigykedem! ;)
2011. nov. 2. 12:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd, valamilyen szempontból biztosan én is lehetnék rád! :) Kívánom, hogy jöjjön össze, amit szeretnél! (Ha vele, vele, ha nem akkor mással)

Üdv, előző válaszoló.

2011. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na ,ma hívott! Tök jó! :) Köszi a jókívánságokat!
2011. nov. 2. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vogyaok.

Na látod nem kell izgulni.:) Azért Te is keresd őt, mert ilyenkor a másiknak nagyon jól esik. Emlékszem az első randi után megbeszéltük, hogy én fogom keresni, én meg alig bírtam reggel, hogy ne írjak neki, de vártam és csak délelőtt kerestem meg.:)

Szorítok Neked!:)

2011. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Én még most nem akarom hívni, nehogy úgy érezze hogy túlságosan rácsimpaszkodok.
2011. nov. 3. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!