Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat legeslegelején,...

A kapcsolat legeslegelején, illendő a pasinak minden nap felhívnia vagy smst írnia csajnak?

Figyelt kérdés

Nekünk a harmadik randin csattan el az első csók. Pontosabban tegnap. Megbeszéltük hogy sajnos csak hétvégén tudunk ismét találkozni, mert elég húzós lesz a hete és sokat kell dolgoznia. Addig azért nem ártana hogy naponta felhívjon vagy legalább smst írjon nem? Hogy tudjam komolyan érdeklem. Azt se tudom hogy mivan most. Járunk e vagy sem. De inkább úgy érzem hogy nem. Tény és való még nagyon az elején vagyunk, de az eddigi barátaim mindennap üzentek nekem valahogy, mikor még az elején voltunk. Tudom erre nincs kőbe vésett szabály. Nálatok ez hogy volt? Kíváncsi vagyok!

22/L


2011. nov. 1. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mi elején egyfolytában sms-tünk.peddig 1 hétig nem is láttuk egymást,mert hetelt.egy hét alatt 150sms-t kültünk egymásnak.nekünk első randin elcsattant a csók,igaz 1 hetet vártunk rá.Azóta együtt élünk vn egy 4 hónapos babánk.Igaz már nem ír sms-t.Állitolag utálja a teloját.Érintő képernyős.De szokott hívni ha olyan van.Mondjuk 3 év után felesleges az sms-zés.De néha hiányzik! 26/n
2011. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megint rosszkedvű lettem. Az az érzésem hogy egyáltalán nem vesz komolyan. Pénteken találkoztunk, szombaton egész nap nem is hívott, nemrég én üzentem rá (már bánom) hogy mizu és visszaírt hogy nemsokára jön. Félek ismételten pofára esek. Már sokadszorra.
2011. nov. 6. 14:28
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem annyira tolakodó, vagy nem bőbeszédű. Viszont nekem is volt ilyesmi mi is párszor találkoztunk, de valahol azt éreztem ez nem fog stimmelni. Nem akarlak még jobban elszomorítani.

Nekem nagyim mindig azt mondta az idő eldönti mi lesz.

Első voltam

2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Majd lesz valahogy.
2011. nov. 7. 11:21
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy lett végül?
2018. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!