Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az egy hetet tölthettük...

Ezt az egy hetet tölthettük volna együtt, el lett rontva. Nem jó nélküle egy napig sem. Mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Múlt hét pénteken jött, vasárnap haza kellett mennie vigyázni a húgára, mert az anyjuk dolgozott hétfőn. Ma megint haza kell mennie, mert holnap dolgozik az anyja, emiatt kb. csak jövő hét végén, vagy az azt követő hét közepén tudnánk találkozni. Múlt hónapban pl. ilyenekkel még nem volt gond, a kislány az apukájánál, az unokatesójánál, vagy a nagymamájánál volt. Ezt most miért nem lehet megoldani? Alig tudtunk együtt lenni, mióta suli van, nyáron se túl sokat voltunk együtt, és annyira jó lett volna most ezt a hetet együtt tölteni...Már sírtam, minden bajom van, hogy ez így el lett rontva, miért csinálja most ezt az anyukája? Tényleg nem volt gond régebben, a kislány mindig tudott lenni valahol, most meg...Ki vagyok borulva, a barátomon is látszik, hogy bántja, de fél itt maradni, mert fél hogy az anyja kirakja a lakásból...Ötletek, hogy mit csináljunk? A találkozás azért nem menne hamarabb mert most egyikünknek sincs sok pénze, nem dolgozunk, és egyikünk sem nagyon mer kérni, mert mindketten elég gáz anyagi helyzettel lettünk megáldva...Már gondolkoztam hazugságon is, vagy valami majdnem 'valós' ürügyön, ami miatt itt maradhat, de semmi nem jutott eszembe, és annyira keveset találkozunk, hogy ez az egy hét lett volna a megváltás...Előre is köszi a válaszokat..


18L 18F


2011. nov. 2. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Te nem tudsz vele menni? Aludj náluk.
2011. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban élünk a párommal, de ő mindig megérti, ha néha-néha a húgomra kell vigyáznom. Nem tudsz te elmenni hozzájuk? Vigyétek el a kislányt játszótérre, társasozzatok, kirakózzatok, szerintem így is el lehet ütni az időt, és még együtt is vagytok. Nem lehet azt a szerencsétlen gyereket mindig "lepasszolni", ezt meg kell értened, nem hiszem, hogy ellened irányulna ez a dolog.
2011. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja van így, azóta, hogy elkezdődött a suli. Az apját a kislány szerintem azóta nem is látta, ezért csodálkozom, hogy egy napot miért ne tölthetne nála...Pedig kocsival kb. 5 percre lakik a fater. A barátom most pihen. Nem tudok vele menni, mert nekünk most semmi pénzünk nincs, egy ezres az hogy vele menjek, neki 90%-osa volt, de már az is lejárt, ezért nem tudnánk találkozni, csak még ennél is kevesebbet egy darabig, ezért borít ki ez az egész...Annyira gondolkozom hogy lehetne megoldani...Meg nekem jön egy barátnőm, aki fősulis, gyakran alszik itt, ismeri a barátomat, haveri szinten elvannak, satöbbi, szóval abból gond nem lenne, mert a figyelmemet eleve elég jól meg tudom osztani...Csak valaki adjon tanácsot, útmutatást, hogy mit lehetne kitalálni, hogy maradhasson a barátom, mert megint szorul a torkom hogy tudom hogy haza kell mennie és a hét amit most együtt lehettünk volna így kell véget érjen...
2011. nov. 2. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ne légy már ilyen önző hisztérika nyilván a többi családtag megunta a bébiszitelést és nem vállalják a kislányt csak nem lép ki az állásából mert te romantikázni akarsz.

Arról nem is beszélve hogy tanulnotok kéne.

2011. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!