Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a nagypapámtól? Nagyon megbántottam.16/L

Figyelt kérdés

Amikor narancslevet töltött magának kicsúszott a kezéből a üvegpohár és széttört a padlón, én meg felkiáltottam ,hogy "mit csinálsz vén hülye?"


Félek ,hogy elmondja majd apának amit mondtam rá.


2011. nov. 2. 19:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

menj oda hozzá és közöld hogy bunkó voltál, ne haragudjon csak kicsit feszültebb voltál

és öleld meg

a nagyszülők az ember legkedvesebb rokonai én ezt tartom, sosem tudnék ilyet mondani egyiknek sem :(

2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

te vagy a hülye!!!!!egy óriási szamár!!!!!!!!!!!!!!!!!

amúgy öleld meg ésmond h ,,elnézést,nem komoyan mondtaM,csak feszült vagyok"

2011. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 bánomisén ***** válasza:
100%

Azért akarsz bocsánatot kérni, mert félsz, hogy beárul apádnak, vagy azért, mert megbántad, amit mondtál? Nem mindegy...


Egyébként eszembe nem jutna ilyet mondani a nagypapámnak... főleg ilyen semmiség miatt, mint egy széttört pohár. Gondolom, te még sosem törtél el semmit.


Hogyan kérj bocsánatot? Állj elé és mondd meg neki, hogy van egy ritka bunkó unokája és ne haragudjon.

2011. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
De gyökér vagy! Szegény kisöreg...
2011. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, attól félsz, hogy apád mit szól majd? Akkor neehéz lesz hitelesen bocsánatot kérni.
2011. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

@bánomisén


Őszintén, azért mert félek ,hogy beárul apának.

2011. nov. 2. 19:47
 7/29 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező: Akkor ne kérj bocsánatot, nem hiteles. Vállald a felelősséget azért, amit mondtál neki.

Ha meg nem árul be mégsem, akkor meg csókolj kezet csóri kisöregnek és köszönd meg nagyon szépen. És ezt a legkomolyabban mondom.

2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
szánalmas vagy :D nyomorék
2011. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog,mert attól okosabb és tapasztaltabb.

Csak összetörtél benne valamit.

Tudod,a fiatalság nagyon múlandó.És Te is leszel öreg.

És egy pohár nem számít,meg az a kis munka sem,amivel fel kell törölni.Az emberi érzések számítanak.

Állj oda éle,és kérj bocsánatot,hogy csak ijedtségedben mondtad és ne haragudjon.

2011. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Köpd magad szemen a tükörben. Tiszteletlen vagy, két jókora pofont érdemelnél az apádtól.
2011. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!