Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek, ha a 19 éves...

Mit éreznétek, ha a 19 éves fiatoktól nem kapnátok még egy szál virágot se anyák napjára?

Figyelt kérdés
A lányom megemlékezett az anyáknapjáról, de a fiam nem .Nagyon rosszulesett...Hozzáteszem nem vagyunk rosszban.Járt már így valaki? Ti szóvátennétek, vagy mit csinálnátok? Tudom, hogy nem lehet elvárni ,vagy "kikövetelni". Kérlek, az olyan válaszoktól kíméljetek meg, hogy "biztos meg se érdemled"...stb
2009. máj. 6. 14:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

"Elfelejtettem, hogy anyák napja van és szaladtam venni valamit."

"Délután már ciki lett volna."


Ilyen válaszokat olvasok itt...


Csak kicsit gondoljatok bele, hogy ez mit is jelent. Egy édesanya nem május első vasárnapján édesanya. Miért lenne egy édesanyát ciki délután felköszönteni? Vagy május hatodikán, vagy június tizedikén? Gondolkodjunk már egy kicsit.


Azon meg megsértődni, hogy nem köszöntöttek fel anyák napján, azon nem szabad.

Ezt írta a kérdező egyik kommentben: "Sajnos úgy érzem, semmibe vesz, nem hálás ,nem becsül meg."

Mit változtat ezen a dolgon, ha képmutatóan száz szálas csokorral állít be a fiad anyák napján? Ettől "hálás lesz, becsülni fog és nem fog semmibe venni?"

Szerintem sokkal nagyobb képmutatás egy gyerektől az, ha anyák napján csinálja a szépet, a következő nap meg lepofozza az édesanyját.


Nem attól becsül egy gyermek szülőként, hogy anyák napján virágot ad.

2009. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellene kötelező jelleggel virágot prezentálnia?!?!

Nem jobb érzés, ha "csak úgy" meglep, valamikor, nem naptár szerint?! Vagy enélkül nem érzed, hogy szeret?........Nem biztos hogy vele van baj ebben az esetben.:((

2009. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló: azért jól esett volna. Persze, nem kötelező.De az a baj, hogy ha ilyenkor se kapok tőle semmit,még egy vakkantást se, akkor mit várjak "csak úgy " spontán. Persze,az lenne a jó... de a képmutatást én se szeretném.Inkább arról van szó, hogy anyagias, és sajnál rám költeni még párszáz forintot is...:(( Hát ez van. Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 6. 15:55
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is el lett rontva a nevelése.

Fiúgyerekeket gyakran felelőtlenre nevelnek, ez akkor feltűnő mikor az embernek lánya is van és avval szemben sokkal kevésbé elnéző mint a fiával szemben. Az is egy rossz ötlet volt, hogy a férjed helyett csináltál meg olyan dolgokat ami az ő feladata lett volna, a fiad ezt átveszi. Nem az apja mutatott rossz példát neki, hanem te mikor a férjed helyett tevékenykedtél, mert gondolom gyakori eset volt az ilyesmi.

2009. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
89%
Szia kedves!Kérlek ne hidd,hogy nem szeret és azt meg föleg ne,hogy anyagias hisz Te nevelted.Gondolom csak elfelejtette nekem van egy 21-éves fiam ritka ha anyák napján megköszönt míg a kis menyem minden anyák napját és szülinapot számon tart!De ha talízunk vagy csak telón beszélünk mindig mondja SZERETLEK NYUSZÓ!!Tehát nekem minden nap ha beszélünk vagy talizunk anyák napja!A kis menyem soha nem mondja az édesanyának,hogy szereti persze bizt szereti!Az a lényeg,hogy a szeretetét érezd és akkor minden nap a Ti napotok és ezáltal anyák napja!Adj neki egy hatalmas puszit és mond SZERETLEK FIAM és hidd el megkönnyebbülsz és nem is lesz fontos ez az elfelejtett anyák napja! Minden jót neked és kívánom a SZERETETED legyen úrrá az elkeseredettséged felett!
2009. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
uTOLSÓ VAGYOK. nA, ÍGY MÁR AZÉRT ÉRTHETŐBB A SZOMORÚSÁGOD......AMIKOR NEM VOLT PÉNZEM, ÉN BIZONY LOPTAM A VIRÁGOT...:))PERSZE AKKOR MÉG VIDÉKEN ÉLTEM, SZEGEDEN.S PERSZE AKKOR IS SPONTÁN JÖTT A DOLOG, DE ELÉG GYAKRAN.....:)))))
2009. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Tesómmal mikor nem volt pénzünk, loptunk egy köztérről virágot Anyunak, meg Mamának.
2009. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon csúnya dolog direkt nem-felköszönteni az anyát, ha elfelejtette valaki az még belefér, de az hogy tudja, és mégsem köszönti fel az szerintem csúnya dolog. Én minden évben anyáknapjának hajnalán megyek ki az utcára orgonáért (éjjel 2-3kor) azzal keltem fel anyukámat és minden évben verset mondok neki. Pedig nem is vagyunk annyira jóban!


22L

2009. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

a ferjem 30 eves

szereti az anyukajat, megis elfelejtette felkoszonteni

(engem felkoszontott a 2 honapos fiunk neveben)

kiment a fejéből

megesik

a himnemu egyedek nagy resze nem tudja fejbol ezeket a dolgokat, nem fordit rajuk hangsulyt

2009. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért is lenne "ciki" du. valakit felköszönteni? Én speciel este tudtam csak beszélni édesanyámmal (500 km van köztünk), úgyhogy akkor köszöntöttem fel. Virágot (cserepest szoktam) meg majd akkor kap, amikor találkozunk. És nemcsak anyák napján, hanem amikor megtehetem. Mert virágbolond. :)
2009. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!