Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum benyitott a fürdőszobába...

Anyum benyitott a fürdőszobába, amikor épp valami olyat csináltam, amit nem kellett volna. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Éppen... maszturbáltam. Aztán benyitott, kiment, és azóta nem szólt semmit, de tudom, hogy nem fogja ennyiben hagyni. Mit mondjak neki? Ti szülőként mit tennétek?
2011. nov. 2. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes

mennyi idős vagy és milyen nemű? én tiszteletbe tartanám a gyerekem dolgait, nincs ebben semmi szégyelleni való

2011. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy vagy fiú? mondjuk tök mind1, mert nem kéne csak úgy rányitni az emberre.... mondjuk csak nem csinál belőle semmit, ha meg igen mond meg neki hogy ez természetes emberi ösztön és ennyi.
2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy ciki, egyszer én is így jártam, csak engem a bátyám lepett meg...

Szerintem meg pont, hogy nem fog ebbe beleszólni. Egy normális szülő az ilyesmit nem kéri számon a gyerekétől. Na meg gondolj abba bele, hogy elvileg neki is ugyanolyan ciki ez a helyzet, akkor meg minek hozná föl? :)


24/N

2011. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Ti nem zárjátok a fürdőszoba ajtaját?
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Az anyud is írt ki ide kérdést, te vagy a 12L akkor.


Ne csinálj semmit, hisz természetes, h kezded felfedezni a tested. Ha beszólogatna, válaszolj neki vissza, h inkább te simogasd, mint egy fiú. :)

De, ha normális, semmit nem mond majd.

2011. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyja annyiban? Miért mit csinál, elfenekel?
2011. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként két dolgot tennék:

1. megtanulok kopogni

2. veszek zárat a fürdőre


Egyébként ha előhozza, akkor en garde!

Kérdezz rá, jobban örülne-e annak, ha egy másik neművel szexelnél a házon kívül?

Senki se esik teherbe, nem kapsz el semmit, és a tenyered se lesz tőle szőrös.


Hidd el, bármibe lefogadom, hogy anyád is szokott maszturbálni (fogadnék abban is, hogy a fürdőben), és neki is kínos.

Erősen kétlem, hogy elő fogja hozni, legfeljebb egy ideig sűrűn fog kopogni, ha kell, ha nem.

2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

általában a szülők pont ezért nyitogatnak ajtót a gyerekre

előttük nincs magánélet sajnos, mert azt nem hagyják meg.

2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

és szerintem most a szülő zavarban van

azt sem tudja mit mondjon

2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma 21:19 -> belinkelnéd azt a kérdést?
2011. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!