Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum teljesen rám szállt,...

Anyum teljesen rám szállt, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Az idei évben csak négyeseim és ötöseim vannak, egyedül matakból kaptam két 1-est. Egyszer leültem vele tanulni, (muszály volt), azóta minden egyes nap jön, hogy tanuljunk, és még enni sem lehet nyugodtan, mert egyszerre a matekkal zaklat. Már nem bírom, hogy egy normális szót nem tud szólni hozzám, hogy ne legyen benne a számolás, a bukás, és az egyes. Már az egész tanulástól elveszi a kedvem. Amikor azt mondom neki, hogy most nem akarok matekozni, felkapja a vizet és egésznap szóba sem áll velem... Miért csinálja ezt? Ez az aggódása már átment vmi egészen másba... Úgy utálom emiatt...

Kérlek, segítsetek!!


2011. nov. 6. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja,hogy megbukj matekból és talán egy kicsit túlzásba viszi.

Javítsd ki a két egyest és békén fog hagyni!

2011. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám is pont ilyen, csak épp én négyesek miatt kaptam ilyesmit anno. Mást nem tudsz csinálni, az egyetlen ellenszer a leszarom tabletta. Ne neki, magadnak akarj bizonyítani, akkor ki tudod javítani (egyébként szerinteml, sőt, biztos, hogy ő is csak azt akarja, hogyha félévre nem is, év végére kijavítsd az egyeseket, és ehhez bizony sokat kell foglalkoznod a matekkal, mert magától nem fog menni). Szóval a lényeg: anyukádnak igaza van, csak nem jól fejezi ki magát.


Hogy mit tegyél ellene? Tanulj, és legyen látszata a munkádnak, akkor lenyugszik.

2011. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!