Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok! És ha...

Nikxyke kérdése:

13 éves lány vagyok! És ha bemegyek a fürdőszobába anya jön be nyomkodni a pattanásaimat! Erről hogy tudnám leszoktatni? Van egy 8-éves öcsém! Kopogás nélkül benyitnak! Mikor fürdőszobába reggelenként mosdok benyit és én meg pont betétet rakok be

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
hát a nyomkodásos dolgot úgy tudod megértetni hogy egyszerűen elhúzod magad tőle, amúgy se jó mert ha nem szakszerűen nyomja ki akkor sebesedik...a többit meg csak egy zár oldhatja meg, ha szóval nem megy.
2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
mondd meg nekik, hogy te már érett "nő" vagy és igen kellemetlen hogy öcséd bejárkál mikor te bent vagy meg amúgy is senki ne járkáljon be
2011. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Zárd be a fürdöszoba ajtaját.
2011. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
93%

mondd meg nekik h téged ez mennyire zavar h ennyire nem veszik észre magukat.

Keress fel kozmetikust a pattanásaid kezelésére esetleg bőrgyógyászt ha súlyos

menj akkor fürödni amikor a többiek még nem keltek fel/már lefeküdtek

ajtót zárd be

2011. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
úgy hogy van egy olyan tárgy aminek a neve kulcs!!!azt fogd és a kilincs alá behelyezed a lukba és elfordittod...
2011. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
könnyű azt mondani hogy kulcs meg ilyenek, valószínű nem hülye....nem mindenhol természetes ám hogy kulcs van a fürdőszoba ajtóban..mint ahogy pároméknál se volt...
2011. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

ma 18:19


nem értem általában a szoba ajtók kulcsai jók mindegyik zárba...az egyik ajtón csak van kulcs...

2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
"Anya, nem vagyok már kisgyerek, szükségem van némi magánszférára, kérlek, hogyha csukva találod a fürdőszoba ajtaját, kopogj!"
2011. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk egy ajtón sincs kulcs, az évek alatt eltűntek

de mi akkor sem járkálunk be a másikhoz mikor fürdik még a szobákba se megyünk be este kopogás nélkül

2011. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nincs kulcs náluk, mint pl. mint írtam pároméknál sincs egyik ajtóhoz se, csak a bejáratihoz, az meg nem olyan volt....
2011. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!