Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek vagy...

Szerintetek mit vegyek vagy készítsek nekik karácsonyra?

Figyelt kérdés

Apumnak nem nagyon tudom, hogy mit szeretne. Nem használparfümöket és ehhez hasonlókat, nem hord karórát, nem szereti a sportokat, nem olvas könyveket. Viszont szereti az indiános dolgokat, a természetet, késeket és kertészkedik. De viszont tavaly kést és álomfogót vettem neki, úgyhogy idén már nem tudom, hogy mit kéne.41 éves.


A másik problémám a nagymamám. Velünk lakik, szeret főzni, imádja az édességeket és a virágokat, olvasni is szokott. A kozmetikai cikkeket nem szereti és a házból sem mehet ki a fájós lába miatt. Évek óta édességeket veszünk közösen apuval, de idén valami különlegesebbet szeretnék. Már szakácskönyvektől és a romantikus regényektől kiszakad a polc és annyi virága van, hogy botanikus kertet nyithatna. 73 éves.

Légyszi segítsetek!!! Előre is hálás vagyok a válaszokért!


2011. nov. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Apa: vmilyen szobanövény, amin elkertészkedik, pl bonsai. A mini pár ezerért kapható Obiban.

Mami: muffinsütő, vagy sütéshez használható más cucc. Esetleg egy párna, amire egy közös képeteket rakatod. Annyi sok dolog vna, első eszembejutó dolgot mondtam cska.

Nézz szét googleben, hogy "ajándék nagyszülőnek",

vagy "ajándék apának", beirhatod elé azta szót is, hogy "karácsony", de szülinaposok közt is van ötlet....


Remélem google hazsnálat megy ;) :)

2011. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ! Egyébként google-on is kerestem, de ott nem találtam jókat.
2011. nov. 6. 17:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Neten rendelőset ne mondjatok légyszi, mert még csak 13 vagyok.
2011. nov. 6. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Valakivel írasd ki az összes indiános filmet aminek csak össze tudod gyűjteni a címét a netről.

Nagyidnak:vegyél anyagboltbankét különböző színű, egymáshoz passzoló nagyon szép anyagot. és varrj neki két kispárnát.

2011. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Apudnak: olyan toll ami "madártoll" (remélem érted :D)

Nagymamádnak: a párna jó ötlet de én hímeznék rá, vagy süss sütit és cukormázzal díszítsd. Vagy gyűjtsd össze a kedvenc recepteket és csinálj egy egyedi szakácskönyvet. Esetleg vehetsz egy muffin alakú perselyt is (arra a te kérésedre ráírnak bármit).

Remélem tudtam segíteni. :)

2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Nagyon jóknak hangzanak!!!! :)
2011. nov. 9. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
keress egy kakastollat vagy valami szép tollat, annak lyukaszd ki pl. forró hosszú tűvel a közepét, tegyél bele rendes tollbetétet és kész.
2011. dec. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mármint apudnak, előző voltam.

nagyidnak nem tudom.

2011. dec. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!