Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz dolog, ha egy házasságba...

Rossz dolog, ha egy házasságban a gyerek születése után szokássá válik, hogy a felek úgy szólítják egymást, hogy apa és anya?

Figyelt kérdés
Ez lehet annak a jele, vagy kezdete, hogy már nem úgy tekintenek egymásra, mint nőre/férfira, hanem a házastársi szerep elgyengül, és a szülőségé lesz a főszerep?
2011. nov. 7. 10:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Szerintem meg mindenki úgy hívja egymást a családban, ahogy akarja! Nem értem miért kell lefikázni, ha valaki másként szokta szólítani a párját, mint ő!


Egyik verzió sem rossz, a gyerek nyilván nem hülye, úgy fog szólítani minket, ahogy megtanítjuk neki.

Nálunk amúgy vegyesen működik, van mikor Apa, Anya a megszólítás, van mikor meg a keresztnév. Mikor hogy jön a szánkra!

2012. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én személy szerint idegbajt kapok az anya-apa megszólítástól..igen ez szerintem sem jó és a kérdésedben tökéletesen leírtad a választ!Egyik rokonunknak (sógorom) nevelt lánya úgy hívja hogy "Jani apu" bakker,és ha estleg nem maradnak együtt a kislány anyjával ami nagyon valószínű akkor a gyereknek utána majd lesz egy Misi apu Zoli apu??Ááá ez katasztrófa tudom nem egészen ez volt a kérdés de szerintem a gyerekek tényleg nem hülyék és nehogymár a férjemet aki a szerelmem is akivel szexelek stb. apának hívjam apa az én apám és ennyi.
2012. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2021. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!