Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehető, mert hiányzik?!

Mi tehető, mert hiányzik?!

Figyelt kérdés
12 évesen lett nevelőapám,akit nem fogadtam el,meghalt,és utólag bánom,hogy nem becsültem,becsültük meg,mert kéne most.
2011. nov. 8. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos csak annyit tehetsz, hogy tanulsz az esetből, és jobban megbecsülöd a családod tagjait, azokat akik majd később közel kerülnek hozzád, és empatikusabb leszel.

A hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. Ne emészd magad, már attól jobb ember lettél, hogy beláttad, hogy nem becsülted meg eléggé. Hidd el, sokan nem jutnak el idáig.

2011. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De 2 apám is meghalt már,(a tizenéves koromat Vele töltöttem,akármennyire is nem fogadtam el),azért adott egy támaszt,és úgy kéne a nehéz pillanatokban is,amik vannak.
2011. nov. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!