Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen Anyum? Miért nem...

Miért ilyen Anyum? Miért nem "értékeli" az aggódásom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Anyum megbetegedett. Ritkán van bármi baja, de akkor nagyon rosszul van. Egész éjjel 1 órát aludt, én ott ültem végig az ágya mellett, mert aggódtam érte. 38,5 fokos láza volt, és 4 órakor már a munkahelyén volt, mert most ő nyitott.


Délelőtt elmentem a gyógyszertárba és vettem neki Neo Citrant, meg Nurofen fortét, mert ezek többet érnek, mint egy Algopyrin.


Amikor hazaért és meglátta, felcsattant, hogy reméli azt nem neki vettem, meg hogy én minek bosszantom, van elég baja...:(

Nagyon rosszul esett, mert tényleg az utolsó pénzemet költöttem el Rá. Egész délután fanyalgott, hogy ő nem issza meg, ha sz*r íze van, meg ilyenek.


Én elhiszem, hogy beteg, meg sz*rul van, segítek itthon mindenben, amiben csak tudok, de ez nagyon rosszul esett.


2011. nov. 8. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kemény asszony az anyukád:)
2011. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon jó a viszonyunk, nagyon szeretjük egymást (ketten vagyunk sajnos, apum meghalt), de ilyen téren makacs, mert nem szeret gyógyszert szedni.

Én sem, de ha muszáj, akkor muszáj.

2011. nov. 8. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anyum is pont ilyen. Szerintem nem akar gyengének látszani és lehet rossz napja is volt amiatt, mert nem volt jól. Mond meg neki, hogy nem bosszantani akarod csupán szeretnéd ha jobban érezné magát mielőtt valami komolyabbat elkap. Én anyum tavaly ugyanezt eljátszotta és másnapra ágynak dőlt, következő héten elment dokihoz amikor már alig kapott levegőt és kiderült, hogy kétoldali tüdőgyulladása van. Azóta beszed mindent amit kell már egy kis náthára is.
2011. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
anyud elég nagy bunk_kó nem rosszból de te az utolsó pénzed rá költöd ő meg még csak meg sem köszöni, hát amit érdemel az egy marék SZ-el kezdődik és AR a vége
2011. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!