Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek 10...

Milyen ajándékot vegyek 10 éves kislánynak és 13 éves fiúnak, akiknek már "mindenük" meg van? És én sajnos nem vagyok eleresztve anyagilag.

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen alkalmora szeretnel vasarolni?
2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*om
2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
ennyi idősen a ruhanemű a legmegfelelőbb,vagy parfüm
2011. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Parfum egy 10 eves lanynak? :)Na en jol lemaradtam par evet ugy erzem : D
2011. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aspikami ***** válasza:
És egy 13 éves fiú szerinted örül a ruhának?:D
2011. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Karácsonyra. De már többször kaptak ruhát, úgyhogy jó lenne valami más.
2011. nov. 9. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, en azt javaslom, hogy ezt a kerdest a gyerekneveleses kategoriaban helyezd el, ott az anyukak biztos jartasabbak a dologban :)
2011. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Alkalomtól függ.


10 éves lánynak lehet venni szilikonos karkötőt (ez pl. 350,-), és ez menő ebben a korban. Vagy van kb. 1000,- ért olyan mágneses karkötő amiből macskát is tud csinálni.

Aztán lehet matricakészítő szettet venni ez van pl. Tescoban, és nem kell a nagy készletet megvenni elég az egyszerűbbet és normális ára van.

Vagy valamilyen kedves könyvet.

A parfüm nem való ennyi idős gyereknek.


13 éves fiúk általában szeretik a focis dolgokat, vagy ha szeret számítógépezni és van Sims-e akkor egy kiegészítő cd-t vegyél hozzá, kb. 1490,-ért már kapsz.

2011. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod tapasztalataim alapján azok tudnak csak igazán jó ajándékokat venni, akik "nincsenek nagyon eleresztve". A csilli-villi divatos menő cuccokat úgyis megkapják valahonnan, de egyszerű de fantasztikus dolgokra senki nem gondol.

10 éves lánynak valóban jó ötlet valami tetszetős ékszer szerű. A mai világban már a fiúnál is lehet ebben gondolkodni.

2011. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Könyvet szerintem lehet, ha tudsz előtte a szüleikkel beszélni, hogy mi van meg nekik. (pPontosabban, ez úgy működik leginkább, hogy kinézel valamit, és aztán megkérdezed, van-e már.)

Kislányok mostanában Hight School Musical-es, Hannah Montana-s meg Twilight-os dolgokért vannak oda :P, bár ezekből én speciel nem tudnék vásárolni, mert nem ismerem nagyon őket. :D De pl. ha egy hasonló korú gyerek segítségével ilyesmit veszel, akkor imádni fog szerintem. :D


Fiúk tapasztalatom szerint a számítógépes játékokért vannak oda, vagy legalábbis valami hasonló kütyüért, szóval neki a Sims kiegészítő, amit valaki írt, szerintem remek ötlet!

2011. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!