Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám alkoholista lesz? Mit...

Apám alkoholista lesz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
olyan 2 hónapja apám kivett 1 hét szabadságot hogy fessük ki a házat. az alatt az 1 hét alatt volt összesen 2 józan órája. én akkor a fejéhez vágtam hogy alkoholista lesz ebből nagy veszekedés lett na de telibe lesz*rta . de kajak ugyan ugy mindig ha szabadságon van beb*szik mint állat. és egy hete BÁSTYA bort vett... én akkor annyira meglepődtem mert eddig csak házi páleszt ivott és azért bástya bor ami 200 forint. mit csináljak?
2011. nov. 9. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Idd meg az összes piát előle, hogy neki egy csepp se jusson.
2011. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos így kezdődik, eleinte csak amikor szabadnaposak akkor isznak. Esetleg nyugdíjig tartják magukat, de aztán mindent bele. Anyukád veletek él? Ő mit mond?
2011. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anyád_vagyok válasza:
ne vágd a fejéhez...csak rosszabb lesz és még inkább a piába fog menekülni...tapasztalatból mondom..sajnos az én apám is alkoholista...
2011. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!