Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan rejthetem...

Facebookon hogyan rejthetem el az adatlapom és minden információt egy ismerôs elôl? Nem akarom, hogy a bátyám tudja, miket írkálok ki, de nem törölhetem ki. Mindig azzal fenyeget, hogy elmond anyáéknak minden hülyeséget, idegesít.14,5/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell olyanokat kiírni nyilvánosan,amiből bajod lehet!
2011. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem törölni kell hanem letiltani.Ott van bal oldalon a bátyád adatlapján alul
2011. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az se jó ha letiltja.Ha mert ha letiltod, akkor nem tud rámenni az adatlapodra, szóval nem hogy nem látja miket irkálsz ki, de még rá se tud csatlakozni..Ha meg a tiltást feloldod automatikusan törlődni fog az ismerőseid közül, sőt ha letiltod már akkor is ki van törölve.Max. úgy lehet hogy beállítod a kiírásnál, hogy kik láthatják a kiírásaidat.Ott egy négyzetben kilehet pipálni, hogy kik láthassák.Remélem segítettem:)

L/14

2011. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
dehogyis:D:D Engem is tiltottak már le.Egy éve most megint látom az ismerőseim között.:D:D
2011. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És ha készítenél egy új adatlapot, amit csak a barátnőkkel való beszélgetésre használsz?


Ja, és az tényleg nem egy rossz ötlet, hogy olyat, amit máűs előtt szégyellsz, őszintén megmondom, orbitális baromság kiírni, mert azt az összes ismerősöd látja, és nem feltétlen a bátyádtól fogják megtudni a szüleid...

2011. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kiírsz valamit facebookra, még mielőtt megosztanád a jobb alsó sarokba ki tudod választani, hogy kinek legyen látható, vagy ki elől rejtsd el, itt csak kiválasztod hogy bátyád ne lássa ( friends, egyéni) ...minden mást pedig, adatlap módosítása alatt tudod, ugyan így kivenni ...
2011. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű! Ha az üzenőfaladat szeretnéd elrejteni, rámész a főoldalra, ahová beírhatod az állapotodat. Jobb alsó sarokban van egy csavar szerű. Arra rákattintasz >> egyéni >> Elrejtés a következők elől >> és beírod a nevet, aki elől elrejtenéd a dolgokat.

Jó tudni, hogy csak onnantól nem látja az az ember, akit beírtál, miután beállítottad, hogy ne láthassa.

2011. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!