Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik anya mit csináljak?...

Hiányzik anya mit csináljak? (SOS)

Figyelt kérdés
Nagyon kötődök hozzá.Szeretek vele beszélni,nagyon szeretem és tudom hogy ez nem normális dolog meg hülye vagyok de anya éjszakás és nagyon hiányzik.Mindig így van.Mostanába nem vagyok lelkileg valami stabil és ilyenkor jó vele beszélni mert megnyugtat.Holnap suli és megint aggódok valami miatt és nem tudom vele megbeszélni.Hiányzik!! 15/L
2011. nov. 9. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek! Próbáld meg elterelni a figyelmedet, nézzél tévét, olvass, vegyél egy jó fürdőt, vagy mosogass el, takaríts össze, esetleg főzd meg a holnapi ebédet (nem baj, ha nem lesz tökéletes), annak biztos örülne!
2011. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Picit tereld el a figyelmedet, nekem is sokszor van ilyen. Ha esetleg gondolod irj bátran privátot is :)
2011. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg lefeküdni, az is segíthet, lehet, hogy túl sok a stressz a suliban, nagy a hajtás és emiatt a lelked is elfáradt. Aztán holnap próbálj meg vele beszélgenti, esetleg írj neki most egy levelet egy papírra és tedd oda az ágyára, hogy elolvassa, ha hazajön.
2011. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem normális dolog az, ha hiányzik az édesanyád?

Milyen boldog lehet, hogy ilyen ragaszkodó kislánya van!

2011. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem a hajtás miatt van problémám.Más és épp ez a baj mert ilyenkor egy hosszú beszélgetés nyugtat csak meg.:(
2011. nov. 9. 20:05
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, egyáltlán:) Tudod milyen szerencsés lány vagy, hogy ilyen édesanyád van akivel tudsz beszélgetni...Ezt sok tini nem mondhatja el.

Ahogy előttem is ajánlották, foglald el magad. Segíthetsz neki, pl. konyhában -elmosogatni, összerámolni ha szükséges.

Vagy csupán olvasni, készíteni neki valami kedveset (rajzolni, verset írni)...

Bár akik itt válaszolnak neked nem az édesanyáid, de ha olyan dolog van, amit le mersz ide írni, biztosan kapsz segítséget. Sok megértő ember és sok anyuka is van ezen az oldalon.:)

2011. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
igazából tavaly összekaptam a barátnőimmel(ők az osztály falkavezérei) és senki mással nem vagyok jóba az osztályba sőt utálnak.Idén 3 lánnyal összebarátkoztam és köztük is van egy falkavezér féle és most iszonyatosan bunkó velem,szóval teljesen egyedül maradtam az osztályba,mert a másik két csaj meg követi.Megint elveszett lettem és r*hadtul nem tudom mit csináljak.Nyalni nem szeretnék nekik mert úgy gondolom ha Ő bántott meg akkor mért én kaparjak utána.Félek holnap mi lesz.Igaz csak 4 óránk lesz de akkor is félek.:(
2011. nov. 9. 20:10
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne félj! Ha valami necces helyzet van, én mindig arra gondolok, hogy:


1)ez is elmúlik, telik az idő, és nemsokára otthon leszek!

2)majd elfelejtik, hiszen minden csoda 3 napig tart!

2011. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most ez nagyon trendi hogy falkavezérek vannak és nyájat gyűjtenek maguk köré...

Egy osztályban min. 24 gyerkőc van, az nem lehet, hogy mindegyik utál...de miért utálnak?

Azt hiszem egy kicsit befolyásolható vagy, nem? Fontos, hogy tartozz valahová, még azon az áron is, ha klikket kell választanod...

A kirekesztettségtől mindenki tart,legyen az suli vagy munkahely. De te is egy egyéniség vagy, miért kell félned a holnaptól?? Zsarolnak, bántanak? Mivel?

2011. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Szia! :)


Én egy 17 éves lány édesanyja vagyok, és mi is megbeszélünk mindent. Ha tudok segíteni valamiben, nyugodtan írj. :) Nagyon jó, hogy ilyen szép és jó viszonyban vagy édesanyáddal. Követendő példa.

2011. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!