Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Playboy modell? Akkor én is...

Playboy modell? Akkor én is lehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annak a híve, hogy csak 180 centis, 40 kg-os lányokat fotózzanak, mert ők vannak a legmesszebb a valós nőktől. Viszont az alábbi hölgyet látván a playboyban... hát, ennyi erővel tényleg jelentkezek én is...


[link]


2011. nov. 9. 21:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kiemelném, hogy ami "szemen ütött", az nem a kilóinak a száma, hanem az, hogy formátlan. Ha lenne alatta némi izom és ezáltal forma, nem lepődnék meg, de így...
2011. nov. 9. 21:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Playboy lany lehetsz, sot kimondottan elonyos, ha kicsit teltebb idomaid vannak. Fotomodell mar nem lehetsz, csak, ha csontkollekcio vagy.
2011. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod vele? Ha vagy ilyen szép, hajrá, menj a playboyba... Szerintem teljesen rendben van a csaj, sok pasinak ez jön be, hiába nincs izom rajta(miért is legyen látható izom egy nőn??)
2011. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Izom= feszesség.


Azért nem csak a teljesen izomtalan, szétfolyós és a testépítő test létezik, vannak átmenetek.

Ha úgy jobban tetszik, akkor sportos.

2011. nov. 9. 22:18
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
A Playboy egészen más közeg, mint akármelyik másik fajta platform, ahova lányokat fotóznak. Ez nem divatmagazin és nem is Shape magazin, ide sztem nem fontos, hogy nagyon sportos modelleket válogassanak be, mert az a lényeg, hogy legyen jó (és nagy) melle és feneke a nőnek, és neki emellé meg igazi nőies alkatas van, van csípője, dereka. Sztem Playboyba korrekt-láttam már jobb alakú playboyos nőket is, de sztem még bőven belefér, nem a Shape és a Health magazinról beszélünk, hogy hű, de sportos legyen az alakja. Nem mondanám kifejezzeten plöttyedtnek.
2011. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Igen,egyrészt tényleg kicsit sokoldalúbb a playboy világa,nem csak 1 tipikus testalkatot ill formát követ.


De szemmel láthatóan a képen látható hölgy valamiben kitűnik.Ez a melle.Ami lehetséges,hogy eredeti....A kilókat,meg a vonalakat amúgyis megoldják photoshoppal,szóval tényleg bárki lehet ennyiből playboy modell.Csak mire eljutsz a playboy ajtajáig,hát elkopnak majd a térdeid valószínűleg(ha érted mire gondolok).

2011. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nincsenek ilyen ambícióim :)


De a magyar és a külföldi Playboy-ban is feszes testű hölgyeket szoktak fotózni.

A fent belinkelt hölgy azért messze van a feszestől. Ezért lepődtem meg. Nem a mellméret miatt, az egyértelmű, hogy előny egy férfimagazinban.


Viszont a kerek popsi kitétel már nem áll meg a linkelt hölgynél - hogy egy példát említsek.

2011. nov. 9. 23:15
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

De ez most miért baj neked? Biztos van, akinek tetszik, különben nem ez lenne a munkája.

Szerintem a csaj jól néz ki. Azt hittem, valami ordenáré hájas disznót linkelsz be, erre egy tök átlagos nő.

2011. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


Alul kattintható a galéria. Ez szintén ő. Főleg ezeknek a fotóknak a fényében lepődtem meg.

A cikk szerint egy valóságshowból "tört fel" és valahogy beküzdötte magát a Playboy-hoz egy fotózásra.

2011. nov. 9. 23:27
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Te most komolyan a "családi kapcsolatok" témakört találtad a legmegfelelőbbnek ehhez a mondvacsinált problémához??


Malacka, ha te is a sonkáidat akarod mutogatni, hát csak tedd meg nyugodtan, kit érdekel?

2011. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!