Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Playboy modell? Akkor én is...

Playboy modell? Akkor én is lehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annak a híve, hogy csak 180 centis, 40 kg-os lányokat fotózzanak, mert ők vannak a legmesszebb a valós nőktől. Viszont az alábbi hölgyet látván a playboyban... hát, ennyi erővel tényleg jelentkezek én is...


[link]


2011. nov. 9. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, privátban küldd el a portfóliódat(lehetőleg meztelen képek legyenek):))))
2011. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%

Nézd, ha a Liptai a malacpofájával bekerülhetett,

akkor oda már bárki bekerülhet!

Még te is!

Bármennyire is irigy vagy erre a vadidegen csajra!!!

2011. nov. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

persze! ennyi erővel akár fél Magyarország is lehetne "Plébojlány". A rendes tisztességes munkát meg majd megcsinálja valaki más!

Szerintem le kellene szállni a földre és felfogni, hogy 10 000-ből 1 ember lehet híres modell, celeb, színész, énekesnő stb...

2011. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú megjegyzéseket. Mint mondtam, nem áll szándékomban ilyen helyen fotózkodni és köszönettel irigy sem vagyok, sem malacka (vagy ha igen, akkor az 50 kilós fajtából).

A jelenségen lepődtem meg, hogy egy külsőségekről szóló iparágban, ahol a külcsín sokat számít, egy aránylag alaktalan hölgyet szerepeltetnek. A hölgy szót itt a termék szóval is lehet helyettesíteni, mert az újság/ipar terméke ebben az esetben, aki benne szerepel.


Eddig ilyen típusú újságban csak jó adottságú lányokat láttam. Az "én is szerepelhetnék" általános alany akart lenni, de akkor átfogalmazom, "BÁRKI szerepelhetne".


Sampon reklámban is furán mutatna egy ritkás hajú ember, nem? Sőt, ott még kevésbé indokolt, hogy szép lányokkal reklámozzák, hiszen a haja lehet szép egy nem jó adottságokkal megáldott embernek is.

2011. nov. 10. 08:49
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

De te nem fogod fel, hogy sok pasinak ez tetszik??? A playboy azt nézi, hogy mi tetszik a pasiknak, és az ő nagyrészüknek tetszik az ilyen nő. Mit nem értesz ezen? Miért kell mindenki feszes és sportos legyen? Én nem voltam és nem is leszek soha se feszes se sportos, ilyesmi vagyok, mint ez a nő és világ életemben meg voltak őrülve értem a pasik, míg a sovány barátnőim egyedül voltak.

Ha meg valóságshowban volt, akkor valószínűleg főleg a celebsége miatt jutott be.

2011. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, szívesen megnézlek téged is! :)
2011. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
a csaj azzal került be, hogy valóságshowban szerepelt, mint ahogy nálunk is szinte minden celebecskét próbálnak levetkőztetni - úgyhogy nem az a fő foglalkozása, hogy playboy modell, nem a szépsége miatt az utcáról került be
2011. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ahogy Zalatnay se, mégis a legtöbb példányt vele adták el.
2011. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

kérlek ez marketing!

Több oka van ennek, és akik eldöntötték, hogy szerepeljen az a csaj ők pontosan tudják is.

Nem néz ki rosszul, sok férfinak tetszik az ilyen és ami fontos az az, hogy átlagosnak mondható így elérhető kategória! A sok szinte tökéletes lány is jól néz ki, de egy átlag nem milliomos férfinek sosem lesz olyan barátnője.

Valamint az újság is elmondhatja, hogy ők nem erősítik az amúgy is hatalmas nagy elvárásokat a nőkkel szemben, mert megmutatják az átlag nőt.

Az a bizonyos hölgy akit linkeltél csak egy báb, aki valószínű napokat térdelt, hogy oda kerüljön...

2011. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon dögös a csaj.A képeken nekem az jön át hogy egy vadállat. Szexuálisan vonzó. Gondolom a többi férfitársamnak is. Ez a csaj pl sokkal jobb Liptaynál Zalatnainál meg pont ma forgattam a régebbi playboyokat szelektáltam. Vlt valami régi Bár cimü müsorban szerepelt pálcikaláb lapos fenekü lány a cimlapon na attól meg fényévekre jobb. kinek mi áll jól. ez a csaj pl szexys husos combokkal és bevallom volt rá ma ...
2011. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!