Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyünk kijutni Ausztráli...

Van esélyünk kijutni Ausztráliába a családommal?

Figyelt kérdés
szóval: szüleimnek több mint 20 év munkaviszonya van. Viszont Anyu már elmúlt 51 éves.(Apu 44). 2 évig éltünk ott és ott is dolgoztak. Van középfokú nyelvvizsgájuk, bár nem biztos hogy azt a fajtát elfogadják és hát annyira nem megy azért nekik az angol. Én 16 vagyok, van egy felsőfokú nyelvvizsgám(gondolom nem számít, de nem tudom). Nagyon jó lenne visszamenni, de annyira megválogatják az embereket..
2011. nov. 10. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, nagy része elsüllyed majd, úgyhogy gondold meg, akarsz-e odamenni.
2011. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D 2012?
2011. nov. 10. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért jöttetek haza?
2011. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából az már régen volt. Amúgy utólag visszagondolva hülyeség volt, de azért mert egy részt eléggé honvágyunk volt, másrészt haldoklott a nagypapám. De az ésszerű megoldás az lett volna ha még maradunk 2 hónapot, akkor kaptunk volna vagy letelepedésit, és utána jönni haza mondjuk 2 hónapra..de hát így alakult...
2011. nov. 10. 19:53
 5/7 eszta41 ***** válasza:

Konkrétan azt, hogy Ausztráliába mennyi esélyetek van nem tudom. De szerintem Angliába sokkal több. (a nyelv miatt írom ezt) HA beszélitek a nyelvet mindegyőtök nagyon hamar találna kint munkát.

Feltételezem, hogy a menni akarásnak az itthoni viszonyok az okai.

2011. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eszta41 ***** válasza:
Bocsi, most látom a korod: Te mehetsz kint iskolába a szüleid meg dolgozni.
2011. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kapnak a szüleid munkaajánlatot, akkor van esélyük egyedül letelepedni.

Kelet-európai munkanélküliket (mert minket a világ kelet-európainak könyvelt el, a történelmünk miatt) biztosan nem.

Nyelvvizsga nem számít, csak a nyelvtudás.

Ausztráliába a legnehezebb bejutni és telepedni. Talán először én is Európán belül kezdeném.

2011. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!