Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó férjek,...

Külföldön dolgozó férjek, családapák! Mennyi idő után fogalmazódott meg bennetek, hogy érdemes kint maradni, letelepedni, valamint mennyi idő után tudtátok a családotokat kivinni magatok után?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem idő kérdése. Ez attól függ, h mennyi idő alatt tudtam megteremteni a családomnak a feltételeket, h el tudjam őket tartani itt. Valaki rögtön jó munkával kezdi és jók az alapok. Nekem kellett 1 év, mire elkezdhettem azon gondolkodni, h hol veszek ki lakást, hol találhatok munkát a páromnak, hova lehet és milyen feltételekkel a gyereket íratni.
2011. nov. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim között általában én is 1-2évet tapasztalok, de ez egyéni. Viszont ők informatikusok/mérnökök/orvosok, nem tudom a te párod mivel foglalkozik, attól is nagyban függ. Én pl. orvos vagyok, 2 év után tudtam őket magammal vinni.
2011. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!