Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez az érzés ilyenkor?...

Normális ez az érzés ilyenkor? Mázlim volt de nem tud vigasztalni?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt főzés közben felrobbant a kukta,ott álltam mellette,ha pár másodperccel előbb történik a dolog akkor most nem lenne arcom...

A konyhám fele odalett,és bár mindenki azzal jön hogy örüljek neki hogy megúsztam,nagy szerencsém volt(csak a hajam lett tele üvegszillánkokkal,ezen kivül egy hajam szála nem görbült)mégis nagyon szomorú vagyok és vigasztalhatatlan a konyhám miatt.Annyira sajnálom és ettől vagyok tiszta ideg nem attól hogy mi is történhetett volna.


2011. nov. 13. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Emberi tulajdonsag, hogy mi lehetett volna azzal vigasztalnak, nem azzal allnak szembe, hogy most mi van.

Remelem volt lakas biztositasod. A sok banat kozott gondolj arra, hogy huha de szep konyhad lesz mikor ujat kell berakni. Bocsi, nem tudok mast mondani, hanem tenyleg, orulj hogy egybe vagy es elsz, nem robbantottad fel az egesz hazat, sak a fel konyhat.

2011. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Virág6 ***** válasza:
100%
Én pont fordítva éltem meg ezt.Jött a tesóm,főztem neki kávét,és felrobbant a kávéfőző.Hát!Minden kávés lett.Szó szerint.Engem elkapott a röhögőgörcs.A tesóm annál idegesebb lett.Pedig nem itt lakik.Lemostam a kávét,és vehettem festéket a falra.
2011. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Így, kívülállóként én is azt mondom, inkább örülj, hogy megúsztad ennyivel, hogy nem történt semmi bajod. Olvasd vissza a kérdésed, és gondolj bele, mi van, ha az történik, amit leírtál, hogy történhetett volna is.

Viszont ha én lennék a helyedben, szerintem én is a konyha miatt bosszankodnék, nem pedig örülnék, hogy megúsztam.:(

2011. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!