Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a szituációt?...

Hogyan kezeljem a szituációt? El kell hagynom a családomat?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és itthon is kiderült.

Anya, apa ellene van és foggal körömmel küzdenek ellene.

Most épp úgy csinálnak mintha hetero lennék és ezzel teljesen kikészítenek. Elvárják, hogy nőkkel menjek randevúzni és nem értik meg, hogy nem izgatnak.


Anyám aztmondta, hogy ha nem változom meg akkor pakoljak és menjek máshová. Én meg is tenném de nem találok munkát, és kicsit félek is belevágni.


20/f


2011. nov. 14. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nekik ez szégyen, akkor megelőző csapást kell mérned azzal, hogy az összes rokonnak és ismerősnek elmondod, meg az utcádban lakóknak is, ezzel eléred hogy a szüleid megbékéljenek a helyzettel, mert nincs már mit titkolniuk.
2011. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bánomisén ***** válasza:
69%

Keress munkát, aztán ha találtál, pakolj, költözz és ne félj. Egyszer így is, úgy is a saját lábadra kellene állnod, felnőtt vagy, szinte mindegy, hogy most teszed meg, vagy néhány év múlva.

A szüleidről nem mondok semmit, de egy kicsit tájékozódhatnának ebben a meleg-kérdésben...

2011. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Anyám azthiszi hogy mindent tud a témáról mert 4 vagy 5 diplomája van. Hiába próbálok beszélni róla levagyok rögtön pisszegve.
2011. nov. 14. 15:53
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

GRatulálok a szüleidnek. Világosítsd fel őket, hogy ez elsősorban genetika, tehát nem te választottad, ilyennek "csináltak".

Van valamilyen végzettséged? Valaki, rokon, barát, akihez mehetnél?

Nem kell randiznod nőkkel, nekik meg nem kell tudniuk, hogy fiúkkal randizol.

Nem irigyellek, anyádnak üzenem, hogy anyaságból csúnyán megbukott. Ettől még ugyanúgy a fia vagy.

2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Reménykedj abban, hogy csak erős felindulás mondatta velük ezt. Ha nem, akkor ez nagyon szomorú -nekem akkor is a fiam/lányom maradna a gyerekem, és ugyanúgy szeretném, ha kiderülne hogy a saját neméhez vonzódik.

Ha nagyon nincs más megoldás, és hajthatatlanok, akkor, hááát... lehet, hogy jobb lesz külön. :((

2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem mehetek sehová. Baráthoz esetleg, de a probléma a munkatalálással van. Nem akarok élősködni senkin, de munkát meg nem találok. Csomó helyre adtam be jelentkezést, meg önéletrajzot, de sehonnan sem jött válasz.

Végzettségem lesz nemsokára, de még várni kell rá.

2011. nov. 14. 15:57
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Így anonim hadd kérdezzem meg: hogyan, és mikor jöttél rá, hogy meleg vagy? Szted ezért lehet okolni a családot, a neveltetést? Mennyire igaz szerinted, hogy nem lehet ellene tenni semmit?
2011. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Azt kell mondanom, hogy a szüleid nagyon vaskalaposak...

Ahogy én tapasztalom, nagyon kevesen fogadják el a másságot, főleg akkor, ha a gyerekükről van szó.


Egyik közeli ismerősöm férjéről kiderült, hogy meleg. 25 év házasság és 3 gyerek után. A feleségével megbeszélték, hogy együtt maradnak, de diszkréten mindenki külön utakon jár. A szülők viszont kidobták a fiukat, hogy idézem: "Takarodj a b*zi haverodhoz." És felnőtt, diplomás, tanult emberekről van szó.



Próbálj meg minél hamarabb munkát szerezni, aztán pedig költözz el. És legyél boldog:)

2011. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Egy keresel egy alibit nőt rosszabb esetben fel is csinálod,anyuciék örömére.Majd szarra csalod.De a szüleid boldog lesznek mert heteró lettél a szemükben.


Kettő: Kerítesz melót,ha nem megy addig is barátokhoz költözhetsz.Ne hazudj magadnak.És ha nem fogadnak el nem szerettek soha,nekem van meleg barátom leszbi is,a szüleik elfogadták őket,mert a gyerekeik.

2011. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Csak az a baj, hogy rengeteg a mai világban a divat meleg! Ha normálisan adja elő valaki azzal nincs is gond, de ha kivonul, hogy ő milyen büszke /provokatív/, az már probléma! Lehet, hogy a szülők, ezért nézik rossz szemmel! Ha az én gyermekem is meleg lenne, támogatnám, mert akkor is a gyermekem! De nem nézném jó szemmel, hogy felvonul!


A válaszommal nem akartam senkit megbántani!

2011. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!