Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Hogyan...

Mit kellene tennem? Hogyan nyugtassam magam?

Figyelt kérdés
Válok a feleségemmel, persze ő fog elhagyni. Én még szeretem és van 2 gyerekünk, de azt mondja hogy már semmi közöm hozzá. Az utóbbi időben gyakrabban tölti idejét az annyánál a gyerekekkel. Nem tudom, hogy ez csak ürügy-e, arra, hogy talán mással randizik. Mostanában feltünőbb a sminkje is. Már a gyerek is megjegyezte (anya úgy nézel ki mintha discoba mennél). Engem nagyon zavar. Győződjek meg, hogy van e valakie, kövessem le? Hogy jobb ilyenkor tenni? Hagyjam elmenni inkább? Ne szóljak bele? nagyon fáj, hogy már nem engem akar.
2009. máj. 10. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hagyd a fenébe, ha már úgyis eldöntött tény a válás....saját magadnak okozol csak még nagyobb fájdalmat, ha leköveted...
2009. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát bele estél abba amibe sok férfi. Az asszony türt, türt évekig aztán elege lett és most lelép, meddigre a feleséged erre a döntésre szánta magát, már jó sokat gondolkodott rajta, meddigre arra jön rá hogy neki csak jobb lesz nélküled. valószínü sokszor próbált változtatni a kapcsolatotokon, aztán már egy ideje nem. Van egy pont mikor a nö bele fárad és onnantól már nem töri magát, elkezd gondlokodni mi jobb neki megszokni vagy megszökni. Ö a megszökni mellett döntött. Ilyenkor már könyöröghetnél neki, akkor sem menne vissza hozzád. Lehet van valakije de lehet senki, a te szemszögedböl annyira mindegy, mert a nö döntött és nem akar már veled bajlódni. Lehet más miatt lehet egyedül maga miatt.

Hagyd elmenni és törekedjetek a gyermekek legjobb neveltetésére.

2009. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha már eldöntötte, hogy úgyis elválik, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy randizik-e vagy nem.

Mennyivel lesz neked jobb, ha tudod? Nem hiszem, hogy mazochista lennél. A válásra pedig nincs hatással, hogy azért válik, mert van valakije, vagy csak úgy.

Zárd le magadban a dolgot, váljatok el békében, ha másért nem, akkor a gyerekek kedvéért.

2009. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden köszi!! Csak baromira egyedűl érzem magam.
2009. máj. 10. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg te is új kapcsolatokat építeni,barátokkal találkozni,keress valami hobbit,ami eltereli a figyelmed vagy relaxálj. biztos nem véletlen,hogy váltok,meg kell gyászolni,de nem tudsz mit csinálni,ha ő már nem akarja a házasságot.
2009. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek érdekében ne csinálj cirkuszt. Az én szüleim nincsenek ránk tekintettel, nem akarod ezt a gyerekeidnek. Nem tudom, mi az oka a válásotoknak, de abban biztos vagyok, hogy akik összetartoznak, összekerülnek a legnagyobb nehézségek árán a legnagyobb kerülőkkel is, akármi történjék, és akik nem, úgyis szét mennek idővel. A gyerekeknek a béke az érdekük, és ha szeretitek őket, igazán, akkor megadjátok nekik, az én szüleim ezek szerint magukat jobban szeretik.
2009. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz,hogy egy kapcsolat tönkremenjen mindig 2 ember kell.

Biztosan nem csak a feleséged a hibás.Csak a férfiak sokszor akkor állnak neki kapálózni,amikor már azt érzik elveszítették a párjukat.Előtte rá sem hederítenek a millió figyelmeztető jelre,beszélgetésre kérésekre.A jó kapcsolatot ápolni kell,tenni kell folyamatosan érte.Ha Ő már elhatározta,hogy elválik tőled,akkor el is fog.Semmi értelme nyomozgatnod utána.Nem csap be téged,nem ámít azzal,hogy minden rendben és közben pasizik.Megmondta őszintén,hogy vége válni akar,ezt tudomásul kell venned.De miért akarnál vele maradni,ha már ennyire tönkrement a házasságotok?Eléggé önző indok,hogy Te egyedül maradsz.Nem lesz cseléded igaz?Nem lehet,hogy azt unta meg,hogy semmibe vetted?Csak találgatok,nem kell megsértődni érte.Lehet,hogy a Te figyelmedet már nem kapta meg,úgy érezte nem szereted...stb...sok oka lehet a viselkedésének.Üljetek le beszélgetni,akkor kiderül minden.Ki tudja,talán meg lehetne még menteni.Ha nem,akkor pedig tudomásul kell venni,és békében elválni.Nem haragoskodni és csatározni egymással,mert annak semmi értelme.A gyerekek érdekeit kell mindkettőtöknek az első helyre tenni ez esetben,és nem beleavatkozni egymás további életébe,nem azon agyalni hogyan lehetne szánalmas és kicsinyes módon bosszút állni a sérelmeinkért.Mert az ilyen esetben mindkét félnek van nem csak egyiknek.Mindenképpen kulturált emberek módjára próbáljátok megoldani a dolgaitokat,akár így akár úgy.

2009. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Csak nehéz beletörődni! Köszi minden választ!
2009. máj. 10. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!