Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Hogy szedjem ki belőle?...

SOS. Hogy szedjem ki belőle? Szerintetek miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete történt, hogy a barátom összebalhézott egy cigánnyal (amit ma tudtam meg...) és a cigány állítólag feljelentette. Megkérdeztem a barátomtól hogy mi volt és annyit mondott hogy a cigány meglökte, ő pedig orrba vágta (utálja a cigányokat). Az visszaütött és verekedtek. Azt mondták nekem hogy a cigány feljelentette de a barátom erről nem szólt semmit. Lehet hogy fél elmondani nekem? Már vagy 1Ox rákérdeztem de nem mond semmit.

2O/F

18/L


2011. nov. 15. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet ő volt a ludas ebben az összetűzésben.
2011. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha már úgyis tudsz mindent, akkor minek kérdezgeted a barátodat újra meg újra? Ne legyél ennyire a hátsófelébe bújva, nem köteles neked mindenről beszámolni, nem vagy a felesége. Nyilván csak az ágybeli dolgokról tud értelmesen társalogni veled, hihi.
2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

lehet nem tud róla.

lehet fél, hogy tényleg fel lett jelentve.

lehet reménykedik, hogy csak pletyka.


ne idegesítsd.

2011. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg annyit igazán elmondhatna, hogy feljelentették-e vagy sem. Nem a legutolsó pillanatban szeretném megtudni a dolgokat. Azt se tudom mennyire verte meg, mert ha nagyon akkor azért börtönbüntetés jár...
2011. nov. 15. 20:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudja ő, csak nem mondja el.
2011. nov. 15. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Minél jobban cseszteted, annál kevésbé fog megnyílni.

Ha akarja majd elmondja. Ne erősködj!

2011. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha neked lenne valami fájó dolgod, te se örülnél ha azon élősködnének mások.
2011. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó...de ő ezt gyűlöletből teszi! Neki nem fáj hogy megvert egy cigányt, nem is érdekli a következmény. Na meg ha esetleg olyat csinált amiért börtönbe is kerülhet azt nem 1 nappal előtte szeretném megtudni.
2011. nov. 15. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kinézem egy romából (de nem romából is), hogy feljelent valakit, aki orrba vágta. Szóval lehetséges, hogy feljelentette a barátodat.

Szerintem ha 100%-ra tudná, hogy nem jelentették fel, akkor biztosan elmondaná neked, hogy megnyugodj. Így viszont tényleg az lehet, hogy vagy nem tudja biztosra, vagy csak nem akarja még jobban idegesíteni magát és téged.

19/l

2011. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!