Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám 80. születésnapjára...

Nagymamám 80. születésnapjára mit vegyek virágon kívül? (dísztárgy, könyv kizárva-rengeteg van), sajnos 1 éve özvegy. Semmi ötletem nincs.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én arra gondoltam kérdésed első részét olvasva, hogy mi lenne, ha egy (fekete-fehér) fényképet kinagyíttatnál -róla és rólad, vagy nagypapáddal, esetleg a család együtt, tehát valami olyat, ami kedves emlék mindkettőtöknek- és ezt egy szép keretbe helyezve adnád át neki. Na?
2009. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én - ha volna egy drága 80 éves nagymamám - elvinném valami szuper helyre, ami maradandó élményt adna neki. Tárgyi dolgok nem hiszem, hogy sokat jelentenének az ő korában. Elvinném pld. szinházba, vagy hangversenyre, vagy a Csodák Palotájába, a Planetáriumba, de lehet, hogy a Vidám Parknak örülne legjobban. Puhatold ki és próbád meg a vágyát teljesíteni.
2009. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a 80. szülinapra egy olyan kepet adtunk, ami 3 reszböl allt, egy harmas kepkeretben, az egyikben van anyu-a lanya, a masikban mi harman-az unokak, a harmadik reszben pedig a dedunokak, nagyon szepen összemontazsolva, fekete-feherben, nagyon örült neki, mindenkinek azt mutogatja, aki felmegy hozza :)
2009. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségi állapotát is figyelembe kell venni, mert nem biztos hogy tud ,és szeret mászkálni, kimozdulni otthonról. Lehet, hogy szívesebben üldögél, kötöget...Virág mellé lehetne venni neki szép fonalakat,új kötőtűt...Ha pedig már rossz a szeme, régi lemezeket, esetleg gramofont, régiséget, ami felidézheti a fiatalkorát...De ezek csak tippek, Te ismered! De virágot mindenképp!!
2009. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi egy szép plédet vettunk a férjem nagymamájának, o már nem sok mindent csinál, inkább csak uldogél. vagy esetleg talpamszírozos lavór? egy másik rokon ilyet kapott, nagyon-nagyon orult neki:)
2009. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát,az én nagyim kapott egy jó nagy tortát is + egy hintaszéket
2009. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én dédnagymamám pl. nagyon sokat rádiózik, de egy nagyon régi rádiója volt (bár igaz, hogy szuper, meg sokat ér stb), ami már nagyon rosszul működött. Mi vettünk neki egy hifi tornyot, amin nem kínszenvedés a hangolás, és még cd-t is tud hallgatni (komolyzenét is kedveli).
2009. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egy családi fotóalbum? esetleg egy családi naptár? esetleg egy olyan kép ahol az unokák vannak rajta és gyerekei?
2009. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!