Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pótolni egy anya...

Hogyan lehet pótolni egy anya szeretetét egy tinédzser fiúnak?

Figyelt kérdés
A család jó ismerose vagyok es gyakran látom a helyzetet amikor náluk vagyok.Látom a kissracnal,hogy jo lenne azt éreznie meg hogy a mamája torodik vele.Mert a holgy most éli a második tini leánykorát.Nem szabad és nem is lehet belefolyni az o életukbe,csak szeretnék a kisfiúval torodni anyagilag,és lelki tárkent akire számithat bármikor.Viszont nem szeretném hogy ezt megalazonak vegye.Nem volt meg ilyenbe soha reszem ,de ha van otletetek hogyan is tehetem hajrá...
2009. máj. 11. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most az jutott elsőre eszembe, hogy elvihetnéd nyaralni, persze először a szülőket kellene megkérdezni, hogy mit szólnának, ha...aztán a srácot, hogy lenne-e kedve, így pár nap alatt bizalmasabb légkört lehetne vele kialakítani, a közös élmények nagyon emlékezetesek, ezzel adhatnál neki törődést talán.
2009. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Beszélj az anyjával Te nem pótolhatod őt semmilyen formában. De ráébreszthetetd
2009. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!