Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mit jelent a közös...

Pontosan mit jelent a közös felügyeleti jog?

Figyelt kérdés
Válunk és szeretném tudni mire számíthatok ha az anyánál maradnak a gyerekek.
2009. máj. 11. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A közös felügyelet annyit tesz,hogy pont annyit lehet veled a gyerek mint az anyával. Ha csak az anyának ítélik akkor meg kell egyezni a láthatásról.
2009. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös felügyelet esetén ti, a szülők döntötötök közösen a gyerekeket érintő kérdésekben (láthatás, óvoda/iskola választása, nyaralás stb.), ez független attól, hogy melyik szülőnél helyezi el a bíróság a gyerekeket (életvitelszerűen).
2009. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Iskola-, kórház-, orvos váltás pld. csak a másik beleegyezésével, megállapodással történhet. Mindenre vonatkozólag. A gyermeknek gyakorlatilag nem lesz állandó otthona... és lelki békéje...
2009. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lessz állandó otthonuk, de nem szeretném ha az annyuk megprobálna engem eltávolítani a srácaimtól. Én is felelősséggel szeretnék velük törödni. Az én apám nem foglalkozott velem és nem szeretnék ugyan ebbe a hibába esni.
2009. máj. 11. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez igazán becsülendő!

Részletesen olvashatsz erről: [link]

2009. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáljátok ki a két hét itt, két hét ott módszert? Persze csak ha közel laktok egymáshoz, úgy a jó.
2009. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

12:51 vagyok:

Kedves Mindenki, aki lepontozott... nem teljesen magánvélemény, hanem a gyermekpszichológus, a gyámügyes, ügyvéd és egy így járó ismerősöm gyakorlati álláspontja. Mellesleg, már én is túl vagyok ezen a kérdésen.


Elsősorban a gyerek!

2009. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!