Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék barátnőmnek...

Mit adhatnék barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
25 éves barátnőm, de még csak 2 hete vagyunk együtt és nem igazán ismerem, tehát nem tudom minek örülne. Tippek?
2011. nov. 20. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Addig majd megismered! Lesd miket mond, hátha elcsiped hogy mire lenne szüksége, vagy finoman kérdezősködj hogy mi a kedvenc parfümje vagy ilyesmi.

De egy csajnak sok mindent lehet venni. Karóra, nyaklánc, fülbevaló, sminkkészlet, vagy akármi! Szerintem pasinak nehezebb ajánékot venni, vagy ha van vmi különleges stilusa akkor ahhoz kapcsolódót. Pl ha sportol akkor vmi ahhoz kapcsolódót!

2011. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ékszer, parfüm, welness hétvége, ruha (kabát, kesztyű, sál), táska (de kérd ki az ő véleményét is), Avonból rengeteg ajándékcsomagot lehet rendelni (különböző kozmetikumok találhatóak benne), ha gazdagabb vagy, akkor pc, telefon, tab.
2011. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sétálj el vele olyan környékre, ahol sokféle bolt van, vagy plázába, és figyeld, hogy mi érdekli. Aztán abból válassz.
2011. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Parfümnek mi nők, mindig örülünk. :D csak az illatra figyelj oda, sok illat van, ami hiába méregdrága, engem idegesít ha megérzem.

Táska is jó ötlet, milyen márkát szeret? Csajos Mayo Chixet szeret, vagy lazulósabb Converse jön be neki jobban? Mindkét márkának vannak nagyon szép, igényes holmijai.

2011. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valami kis cukiságot pl: kis angyal figura,angyalkás képtartó amibe közös képet teszel....S egy meghitt vacsora,talán egy kis macinak is örülne hisz vannak olyan huszonéves lányok akik macival alszanak.
2011. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LunaLuna válasza:

Mi tavaly minden ismerős párnak masszázsgyertyát ajándékoztunk. Szexi, de mégsem tolakodó ajándék. És magunkat is megleptük egy ilyennel. Egy kicsi még van belőle...

[link]

2011. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem egy Nővérke jelmeznek örülnétek mindketten...:)
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy kis meglepetés vacsi esetleg :) vagy egy kis apróság karkötő vagy ilyesmi sztem biztosan örpl az apró dolgoknak iss.... és figyeld a szavait hátha többet tudsz meg és talán ötletet is vehetsz :)
2011. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!