Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az anyós?...

Miért nem szeret az anyós? Tudom, túl sokat alszom náluk (bár 3éve vagyunk együtt szal megszokhatta) a mai kérdése a hátam mögött az volt, hha ennyit alszom vasárnap délelőtt akkor ha együtt fogunk lakni a fiával akkor h fogok főzni vasárnapi ebédet?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen kikészít. Ja meg nem szeretem a "rokonosdit" viszont a nyugalom érdekében hajlandó vagyok rá. Erre elvittek egy családi összejövetelre a nyáron és jól beégetett ott is, hogy ő megmondja őszintén amikor barna vol t a hajam sokkal jobb volt, és festék nélkül is jobb lennék. Hát tényleg barna hajjal ismert meg, (az 2hónapig tartott mert elb~ták a hajamat ) és 3éve pedig szőke és jól érzem magam szőkén, és a barátom is imádja. Miért kell állandóan kötekedni belém???? De bármi más a téma az anyósnak mindig van valami hozzászolnivalója negatív értelemben...mikor én nem kérdezem őt semmiről...
2011. nov. 20. 23:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
egy ingyenélő vagy.
2011. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy neki szimpi. Félti a kicsi fiát:S Egy rinyálós anyósod van és kész. Hány éves? Van az az 50-60-as korosztály akikkel nem lehet mit csinálni, a vasárnapi ebéd az szent és húsleves:D Legyél kedves kis bájos és rendes. Segíts neki és nyeld le. Ha azt látja hogy nem bosszant a piszkálódása, akkor békén fog hagyni szerintem. Meddig aludtál vasárnap hogy ezt kaptad?
2011. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Tanulsz vagy dolgozol? Folyton ott vagy vagy csak néha? Dobsz a közösbe is valamit? Arrébb teszel néha valamit ha már ott laksz? Mert ezek is bajok szoktak lenni.
2011. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kb.10-ig szoktam aludni, de barátom is. Ha főz meg szoktam kérdezni segítsek-e? Aztán nagy ritka, hogy hagyja hogy pl.krumplit pucoljak. Viszont nyáron rendszeresen megkér, hogy locsoljam meg a virágokat. Aztán amikor eszünk barátommal mindig elmosogatok, max ha szól, hogy ne mosogassak akkor nem. A 40-50 közötti korosztályba tartozik, szóval még nem is idős. Eddig is próbáltam vele kedves lenni, meg az elmúlt 3év alkalmával még soha sem szóltam vissza semmiért, hanem eltűrtem. Aztán max barátomnak mondtam el, ő pedig mondta, ne foglalkozzak vele. Hát megpróbálok rendes lenni vele, aztán egyszer hátha leszáll rólam:) Remélem:) Köszi a választ:)
2011. nov. 21. 00:10
 5/23 A kérdező kommentje:
Kéthetente vagyok náluk, általában szombat-vasárnap. Mert sajnos csak hétvégén talizunk barátommal.:( Eddig tanultam(nyár) azóta dolgozom.
2011. nov. 21. 00:12
 6/23 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek, lehet, hogy rejtetten az a baja, hogy nem fizetsz. Persze nem tudom, így van-e, csak sejtem.

Ha netán igen, azért 3 év alatt minden 2 hétvégén ott töltve már jó sokba kerülhettél.

Nem tudom, ezt meghálálod-e neki, pl. karácsonyra egy több tízezres ajándékot veszel-e neki cserébe?

2011. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem fizetek. Viszont már az elejétől kezdve távkapcsolatban élek. Szóval az egyik hétvégén a párom jön hozzánk, a másikon meg én hozzájuk.
2011. nov. 21. 00:23
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
A párod is főzhet ebédet. Vagy együtt, vagy felváltva.
2011. nov. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyke a párod? Mert az enyém igen, és én is kapom a szurkát tőle, vmi apróságot sokszor odabillent az orrom alá, ami nekem nagyon rosszul esik..eddig én is sokszor elengedtem a fülem mellett,de nagyon nehéz megállni, és miután megbánt,nagyon nehéz jóképet vágni hozzá. Szerintem változni nem fog, mert félti a kicsi fiát...Nálunk ez közel 6 éve megy...
2011. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem egyke a párom, hanem egy sokkal fiatalabb öccse van. Viszont az tény, hogy ő otthon "az anyuci kedvence".
2011. nov. 21. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!