Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok karácsonykor...

Nem akarok karácsonykor ajándékozni!? 15/L

Figyelt kérdés
Nem a karácsonyt akarom kihagyni, csak az ajándékozás-részt. Én sem akarok kapni természetesen. Azért nem szeretnék, mert elég kevés pénzünk van idén egy váratlan kiadás miatt, ezért nem lenne jó most hülyeségekre költeni. Viszont félek, hogy anyáék mégis vennének nekem vmit, és akkor rosszul érezném magam, hogy én nem adok semmit.... Én csak azt szeretném, hogy legyen finom vacsora, szép díszítés, karácsonyfa, béke és jó programok. Most mit tegyek? Félek, nem értenék meg, azt hinnék, nem szeretem ôket. :( 15/L
2011. nov. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így mondd el nekik is. Miért ne értenék meg?
2011. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt így megmondod nekik, meg fogják érteni. Ha mégis kapnál ajándékot, akkor viszonozhatnád úgyis, hogy készítesz vagy rajzolsz nekik valamit. Hidd el, annak is nagyon fognak örülni a szüleid.
2011. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik. Ebből bajod nem lehet.
2011. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod nekik így ahogy leírták. Ha mégis adnának valamit akkor te is otthon csinálj valamit, papírból meg egyéb hulladék tárgyakból valami pofás kis dísztárgyat. Én amikor le voltam anyagilag égve még 3 éve. olajos halas konzervdobozokból csináltam sütemény tartót ilyen emeleteset. Illetve vasrudakból meg fogasokat. Nem került semmi pénzembe.
2011. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

mondd meg anyukádéknak! most leírom, a te nevedben, hogy mit mondanék én:


figyelj anyu! nagyon szeretlek titeket, az egész családot. nagyon szeretném, ha szép karácsonyunk lenne, finom vacsi, szép dekoráció, a fenyőfán új gömbökkel. nem vágyom semmire, szeretném ha csak ezek meglennének. most hogy egy váratlan kiadás közbejött, szeretném, hogy ez rendezve legyen. nem akarok felesleges, haszontalan dolgot, úgyhogy csak annyit kérek, hogy a család békésen összegyűljön. ugye megérted?


amúgy ha mégis ajándékokat szeretnének venni, akkor írj egy kis listát, amin olyan dolgok vannak, amik nem drágák. pl smink, arclemosó, körömlakk, 1 db póló, fényképalbum a családról, gyertya, édesség stb...(vagy amit szeretnél, és nem nagy kiadás) szerintem megértenék :)

2011. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nyugodtan vegyél mégis olyasmit amit valóban használ. Igen, megtudja magának is venni, meg is szokta bármikor, de mégsem üres kézzel állsz ott majd, és amit az ember használ annak mindig örül. Ugyanakkor hozzáteszed, hogy te nagyon megérted az anyagi helyzetet és nem akartál olyasmit amit esetleg csak félreraknak.

Vagy írj verset díszesen, vagy készíts valamit

pl. a kezedről egy lenyomatot zöldet, pirosat, a karácsonyiasság miatt, és írj bele valamit.

Karácsony, vagy nem karácsony, te vagy az én ideálom.

vagy bármi hozzászóló szép írás.

Hidd el ilyesminek örülnek ám a szülők !

Ráadásul te még nem is vagy kereső képes - gondolom - biztos nem várnak nagy, drága ajándékot tőled.

Nyugi ne tedd magad tönkre ezen, mert azzal csapod agyon a karácsonyodat. Készíts valami aprót.

2011. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!