Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ez e a megfelelő...

Nem tudom ez e a megfelelő kateg. Egy volt katonatársam után kutatok. Sajnos úgy tudom nevet változtatott csak a 2. keresztnevét tartotta meg. Az Robi volt. Csak úgy van esélyem megtalálni ha magánnyomozót fogadok? Az meg sokba kerül. (80-90 ezer)

Figyelt kérdés
Debrecenben lakik és építési vállakozó románban. Tudom hogy az üzlettársa egy bizonyos Tibi (sajna ennyi)Jahhh esetleh ha ez segít nagyon sokat focizik ha jól tudom még most is...
2011. nov. 21. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg életkor, személyleírás, bármi más?


Tudod te, hány Robi lakik Debrecenben? (már ha még mindig ott lakik)

2011. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a régi neve? Az is segítene, hátha ráismer valaki.
2011. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
közösségi oldalak??? iwiw ,face ,hasonló vezetéknevű embert próbálj nézni,ugyanabban a városban (unokatesója,tesója stb) hátha az ő ismerősei között rálelsz
2011. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg van kép amin mindnyájan rajta vagytok? Úgy is könnyebb lenne.
2011. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy már mondta valaki, próbáld közösségi oldalon megkeresni valami rokonát.

Gondolom a régi vezetéknevét tudod, tehát vagy tesóját, vagy a szüleit, esetleg unokatestvéreit megtalálhatod.

bár nem biztos, hogy a rokonok Debreceniek, ezért hely alapján sem tudsz sajnos keresni, de fogalmazz meg egy levelet, amiben megfogalmazod, amit ide is leirtál és küldd el az összes embernek körlevélben, aki nem az a vezetékneve, mint ami régen a katona társadnak.

A végén kérj elnézést az "alkalmatlankodásért", ha esetleg nem ismerik őt, de mondd el, hogy csak igy tudod megtalálni, hiszen ez az összes információd róla.

Szerintem senki nem fogja leharapni a fejed egy kéretlen levélért, de nagy eséllyel megtalálhatod őt.

Sok sikert!

L/24

2011. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*akinek az a vezetékneve

L/24

2011. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor szolgáltál? Nem a 90-esévekben véletlenül? Sima sor katona voltál te is?
2011. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát így sok esély nincs. még ha rokonokat találsz is, nem hiszem, hogy kiadják az adatokat, mert valószínűleg nem viccből változtatott nevet.
2011. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajna próbáltam a közösségi oldalakat! semmi siker!!! esetleg ha volna itt valaki debrecenből...ha jól tudom jól áll anyagilag a srác (nem ezért keresem:D)...ha valami debreceni segítene aki olyan körökben mozog neki tudnék még némi infót adni....
2011. nov. 22. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
És azóta mi lett? Megtaláltad? :)
2020. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!