Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok adni ötletet, hogy...

Tudnátok adni ötletet, hogy mit adjak a férjemnek Karácsonyra? Ti miket adtok?

Figyelt kérdés

Karóra, parfüm kilőve. Plusz minden megvesz magának, ami kell neki. Úgyhogy most semmi ötletem nincs már.

Hobbija a szám.gép, meg a téli sportok (korcsolyát szerettem volna, de megvette magának :( )


2011. nov. 22. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én idén pénztárcát veszek a barátomnak, ráadásul pont ráéreztem. Kb. 2 hete kitaláltam, h ez veszek neki és pár napja meg mondta, "h tudod minek örülnék?.. egy pénztárcának" :D

Am én a helyedben a hobbijához kapcsolódó ajándékot vennék a 'téli sportok' elég tág fogalom, biztos találnál mást is a korin kívül, vagy számítógéppel kapcsolatos ajándék, lehet egy jópofa egér, vagy számítógépes játék.

2011. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődjetek együtt kirakatokat, és figyeld, mit néz meg alaposabban, vagy mire mondja, hogy megveszi majd. Csak nehogy mindketten megvegyétek.

De akár rá is kérdezhetsz, mit szeretne. Nem lesz meglepi, de ha ennyire nem ismeritek egymást, akkor inkább ne legyen meglepetés, mint hogy rosszat veszel.

2011. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam rá hogy veszek valami különleges bort, meg egy csomó féle ízű sajtot. Ezeket is nagyon szereti, de ez nem túl snassz?
2011. nov. 22. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi ebédhez jó, de ajándéknak? Nem tudom. :D
2011. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen....:-))) nekem is ez a bajom vele.
2011. nov. 22. 16:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pénztárca dolog tetszik. Nézd meg, milye van elkopva. Akár tárca, vagy levéltárca, vagy kulcskarika, autóülés huzat (ha van), stb.
2011. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pénztárcát kapott 2éve, még bírja. Kocsi még nincs neki, farmert+inget most vett magának :(

Sálon gondolkoztam még, mert mindig az enyémet nyúlja le. De milyen sál illik egy bőrkabáthoz?

2011. nov. 22. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszi szines, kockás sál.
2011. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a gondom, aztán a férjem mondta, hogy amikor a lányával voltak vásárolni, látott egy jó kabátot, de megvegye-e..?


Sutyiban felhívtam a lányát, hogy szerinte milyen a kabát? Mondta, hogy jó. Oké, akkor most hívd fel apádat és mondd meg neki burkoltan, hogy nem áll jól neki, mielőtt visszamegy megvenni - utólag majd elmagyarázzuk, hogy csak megtévesztés volt.

Felhívta, férjem letett a kabátról. Megvettem. :)

2011. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

a sál jó ötlet, most néztem a google-ban hogy milyenek vannak :)

csak nehogy vegyen egyet magának...remélem addig beéri az enyémmel :)

Köszi a válaszokat, és a gyors segítséget.

2011. nov. 22. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!