Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most novemberben vagyunk a...

Most novemberben vagyunk a párommal 1 éve együtt (mindketten 2012 nyarán leszünk 17 évesek) de a szüleim nem engedik hogy együtt aludjunk. Szerintem kicsit túlparázzák ezt a történetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom már együtt alvás nélkül is voltatok együtt.

Üljetek le, és ezt mond el anyukádnak.Mond el, hogy megbízhat bennetek,védekeztek.

2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Szó szerint: (előtte) üljetek le, de a mama feltétlenül!

Szerintem is ez a legtisztább út.

2011. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

szóval még bőven 16 évesek vagytok.

nekem ennyi idősen se "párom" nem volt, se nem aludtam együtt fiúkkal. mégis normális ember lett belőlem. 18 évesen lett először komoly barátom, vele már az első hónaptól együtt alhattam, és még azt is túléltük, h nem szexeltünk 3 hónapig. önszántunkból.

2011. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
már mondtam a szüleimnek hogy megbízhatnak bennünk de nem hiszik el.ilyen hullámvölgyek vannak.egyszer elhiszik másszor nem.
2011. nov. 22. 20:01
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem jó, ha ilyen vaskalaposak a szülők, ezzel azt fogják elérni, hogy hazudni fogtok nekik :S

Tudom, mert anno én is ezt tettem. A hugomat már teljesen másképp nevelték, nincsenek is titkai anyu előtt.


Én megértelek titeket, ráadásul látszik, hogy komolyan gondoljátok, nem csak egy éjszakás kaland vagytok egymás számára.


Mondjátok el a szüleiteknek nyugodtan, hogy ti szeretitek egymást, komolyan gondoljátok, eltiltani nem fognak tudni titeket egymástól, ezzel csak abba kényszerítenek bele, hogy hazudjatok nekik.

2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

#3 Attól még, hogy te 18 évesen találtál rá a szerelemre, nem törvényszerű, hogy akkor KELL szerelmesnek lenni is, meg szexelni is. Gondolom tudod, mekkora "kín" mikor majd megőrültök egymásért, de nem lehettek együtt. Na, ennyi idős korban, ezt még felerősítik a hormonok. 16 évesen szerintem már annyira nem nagy gáz szerelmeskedni, főleg mert már bíznak egymásban, nem rövidtávú kapcsolat.

Én is 16 voltam, mikor lefeküdtem a barátommal, nem lettem lelkisérült. Még mindig együtt vagyunk.

Kedves kérdező! Szerintem ülj le velük, kérdezd meg tőlük, hogy ők mégis mikor tartják "aktuálisnak" a dolgot, annak tudatában, hogy mióta vagytok együtt, illetve mennyi idősek vagytok. Eszerint próbálj meg kompromisszumot kötni.

2011. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
anyu korainak tartja mert 16 évesek vagyunk.pedig a korunknál sokkal érettebbek vagyunk mert sok mindent átéltünk már mindketten külön-külön
2011. nov. 22. 20:27
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
És mikor mondaná, hogy 'nem korai'?
2011. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne erőltessétek...párja a felnőtteknek van. Ti még gyerekek vagytok (még jó szándékkal is).

Majd ha minden szempontból felnőttek lesztek a PÁRkapcsolathoz, akkor gondolkozzatok az együtt-alváson...


Nekem 17 éves korom óta van "párom" (idézőjelben mert akkoriban még nem így hívtam) de meg sem fordult a fejünkben az együtt-alvás. Vajon miért? Mai napig nem aludtunk együtt a szüleink házában, egyszerűen kellemetlennek tartom reggel após-anyóssal kávézni, még 21-22 éves fejjel is, nemhogy 16 évesen...alig vagytok gimi másodikosok. Hova a rohanás?

2011. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem rohanásról van szó.mindenki máskor érik be...
2011. nov. 22. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!