Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek könyvet adok...

Ha valakinek könyvet adok ajándékba hogy illik? Le kell festeni vagy ragasztani az árát? Miben adjam oda? Ajándéktasakban vagy csomagoljam be? Mire figyeljek még?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan a borítója, le tudod mosni óvatosan az árát, ha olyan kemény, vízálló. Én úgy adnám (vagy fogadnám), hogy pl valami szép csomagolópapírban, szalaggal átkötve, dísztasakban. :) Mellé tennék esetleg valamit, ami alkalomhoz, és az emberhez illik, csoki (barát), toll (tanár), virág (párkapcsolat). :)
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az árat azt mindenképp tüntesd el róla. Ha nem ráragasztva van, hanem rányomtatva, akkor egy alkoholos filccel egyetlen vonással áthúzhatod. És szerintem csomagoló papírba csomagold be. Arra feltétlen figyelj hogy olyan könyvet adj, ami az illető érdeklődési körébe tartozik. (tehát ha a lovak érdeklik ne tankos könyvet vegyél) =)
2011. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kapcsolatban vagy az illetővel, akár a könyv borítójára is írhatsz 1-2 szép kedves zót, mondatot...:) Vagy valami szép idézetet az alaklomhoz megfelelőet! :) Szerintem csomagold be, azzal is látni fogja hogy nem csak egy tasakba teszed bele ,hanem szántál rá időt!! :)
2011. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a könyv hátlapjára rá van nyomtatva az ára azt ne firkáld át.
2011. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor az árát leragasztom.

Utolsó! Nem igazán értelek...

2011. nov. 23. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha már rá van nyomtatva az ára, akkor nem kéne összefirkálni filccel meg ilyenek. Akit az ár érdekel, úgyis megtudhatja netes könyvesboltból, nem szégyen szabadon hagyni. Persze ha címkét ragasztanak rá, azt én is leszedném. Húgom keresztapja egyszer adott tesómnak olyan könyvet, amin gyárilag rajta volt az ár, ő meg szétkaparta. Hát mondanom se kell, ocsmány volt... :S akkor már hagyta volna úgy. nem illk rongált, firkált könyvet ajándékozni.
2011. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy átfirkáld az árat, az annyira paraszt dolog. Ha ragasztva van persze szedd le, de ha rá van nyomtatva akkor hagyd úgy.
2011. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rá van nyomtatva. Nem tudom. Biztos hogy hagyhatom úgy is. Az meg olyan kellemetlen, hogy rajta hagyom. Nem?
2011. nov. 23. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kellemetlen, úgysem fogja megnézni az árát. Ne ragasztgasd meg firkáld mert csak tönkreteszed a könyvet.
2011. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyvről nem illik eltüntetni az árat. Hagyd úgy, ahogy van.
2011. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!