Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek anyukám...

Szerintetek mit vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szereti a gyertyákat, a párologtatókat, füstölöket, illóolajokat ilyesmiket meg az ilyen "fás illatokat" mint pl.: fahéj szegfûszeg. Vagy készítsek neki valamit?
2011. nov. 25. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne anyukád izlését! Ezt így nehéz megválaszolni!
2011. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, kreatív boltokban lehet kapni gyertakészítéshez kellékeket. Megpróbálhatnál neki egy illatos gyertát készíteni. :)
2011. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rengeteg gyertya, illatosító, párologtató és egyéb ajándéktárgy van. :)

2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


épp tegnap néztem, én anyósomnak akarok ilyet csinálni


nekem nagyon tetszik

2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hobbiboltban tudsz venni ilyen kis gömbakvárium-szerűséget (mint amiben a vágott orchideát árulják).

Szintén ugyanott tudsz hozzá venni, színes dekorkavicsot és üvegfestéket: a festékkel kidíszíted a külsejét vagy ráírsz pár kedves szót, beleszórod a kavicsot és ráteszel 3 illatos teamécsest!

A másik ötlet: ugyanebbe az üvegbe - vagy egy szép tálba - veszel potpourrit, vagy ami még egyedibb: csinálsz potpourrit! Ezek ugye ilyen színes, illatos termések!


Mutatom a hozzávalókat:

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hmmm. a gyertya készítés fasza ötletnek bizonyul. Én is csinálok anyunak meg apunak akkor.Ez jó, mert a gyertya zselébe bármilyen díszt tehetsz. :Đ
2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Muszart.
2012. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!