Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább beszólás...

Mi volt a legdurvább beszólás amit életed során kaptál valakitől, és nagyon megmaradt benned?

Figyelt kérdés
Pl: családtagtól,vagy csak egy idegentől az utcán...
2011. nov. 28. 21:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%

Úgy csinálsz mint a nagyanyád!


Ez a mi családunkban a legnagyobb sértés. Igyekszem úgy élni, hogy többet ne kaphassam meg :D

2011. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
"Fogyasztott az elmúlt 24 órában alkoholt?"
2011. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

Párommal babát terveztünk és össze is jött. Sajnos elvetéltem egyszer spontán és egyszer pedig műtéti úton kellett eltávolítani a gyermekünket. Mivel a kórházban lábadoztam és jöttek be a nővérkék, megkaptam azt a megjegyzés sorozatot, hogy: "Ennek is ennyi esze van, felcsináltatja magát aztán itt köt ki!", "Kíváncsi mikor jön újra kapartatni!"

Összetörtem, alig vártam, hogy hazajöjjek onnan. Ők nem tudták, hogy mi mentem/mentünk át. Az orvosom is csak annyit látott, hogy sírok 0-24-ig, de ő annak tudta be, hogy elvesztettünk megint egy gyermeket.

Idén júliusban született meg a lányunk, aki csodával határos módon megmaradt bennem és egészséges lett! Mikor összefutottam a nővérkékkel a folyóson, akkor megjegyezték nekem, hogy képes voltam az előzőt kapartatni őt pedig meghagytam?! Én csak annyit mondtam, hogy: "Sajnos az előző meghalt bennem, de ő túlélte.. Sajnos Önök is anno, sajnálom is az édesanyjukat"

2011. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Az utolsó nagyon durva!
2011. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Én már legalább 1000-ret kaptam, ha nem többet. A középiskolai éveim egyenlőek voltak a pokollal
2011. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%

"anyád egy hétig túr a kukában, hogy egy darab kenyérhéjat találjon" Ezt egy volt osztálytársam mondta, de azt nem tudta, hogy akkor épp nagyon rossz anyagi helyzetben voltunk. Bár eddig sosem jutottunk el, de erősen be kellett osztani a pénzt, hogy minden nap ennivaló legyen az asztalon.

A másikat apumtól kaptam, azt mondta, hogy csak élősködök rajtuk, és nem akarok dolgozni, pedig nem rajtam múlik, hogy nem sikerül.

2011. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%

6 hónapra születtem 90 dekával. nemrég tudtam meg hogy anyukámnak azt mondta az orvos születésem után pár héttel hogy minek sír, úgy se marad meg?


bennem csak azok maradnak meg amiket a párom mond néha mert tőle nem várnám el és ő a legfontosabb

2011. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

A bátyám GTA-zott és oda álltam a számítógépe elé nézni,és volt egy olyan hogy volt a pasi hátán ilyen légzsák vagy nem tom mi , amivel felrepült az égbe én meg mondtam hogy ,,de hát ilyen nem is létezik "

erre kaptam a választ: ,,hát az rád is ezt mondták az orvosok még is itt vagy "


nagyon gonosz volt :( :D

2011. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%

17 éves voltam, sugárterápiára jártam. Remélem, sok mindenki nem tudja, úgyhogy leírom: ez azzal jár, hogy 'keresztet' rajzolnak 3 ponton a testre, hogy minden nap pontosan ugyanoda tudják ezek segítségével irányítani a sugarat. Az egyik ilyen pontom pont a mellkasom közepére került, nyár és 40 fok lévén eltakarni sem tudtam volna (bár engem nem zavart soha, így nem is törtem magam, hogy eltakarjam). Anyuval sétáltunk, erre szembejött velünk egy nagydarab motorosokból álló 5-6 fős banda, és az egyikőjük megállított, illetve utánam kiabált, hogy ne legyek már ennyire gagyi, ha már van olyan szar ízlésem, hogy lány létemre a melleim közé keresztet akarok, legalább ne filctollal égessem magam, hanem csináltassam meg normálisan...


Mondjuk, miután Anyu a könnyeivel küszködve kiosztotta őket, hogy ez a sugárterápia miatt van, átváltoztak valami tündér rendes és jólnevelt srácokká, nem győztek bocsánatot kérni.

2011. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok beszólàst kapok, és nem tudom miért? Mindig meglepetéstszerûen. Sokszor azt kérdezem magamtól, hogy vajon az arcomra van irva, hogy nem szólok vissza, mert nem süllyedek le az õ szintjükre. Amikor felkészülök,akkor nem történik semmi sem.Annyira hozzàszoktam màr, hogy szinte meg sem hallom, hogy mit mond, de utàna mégis bennem marad.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!