Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom végig nézni...

Csak én nem bírom végig nézni sírás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok kíváncsi lennék én vagyok ennyire érzékeny vagy tényleg megható ez a videó? :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQKik..


2011. dec. 1. 15:18
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
51%
Nem arról szól, hogy amerikai. Engem speciel ez nem érdekel. és akàrhogy àllok hozzà, nem bírom ki, hogy ne érzékenyüljek el.
2011. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
82%

Érdemes elolvasni a videocska alatti kommenteket, elég pár szívbemarkoló kép, zene és rögtön bőgnek egyesek...

Azoknak azt a Michael Moore dokufilm részletet kéne bejátszani, amikor amcsi katonák azt ecsetelik, melyik zenére a legélvezetesebb levadászni az embereket...

2011. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
2011. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
52%
jaj már a facebookon is ez a dolog megy. nem érdekel. ez a hivatásuk nagyon jól tudják mivel jár, jó fizetést is kapnak érte.
2011. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi érzéketlen tuskót egy helyen..


És még mielőtt az okosok le naivoznák.. nem vagyok naiv.

Ezek őszinte örömök


Próbáld végig nézni a hang nélkül :)

2011. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
71%
Az a kislány utána is úgy sírna, ha megtudná, hogy apuci minimum 10 embert megölt odakint? :D
2011. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
78%

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad


Nem vagyok érzéketlen tuskó...ja de mégis, hiszen hetente végzek valamilyen karitatív tevékenységet. egyszerűen én már annyi nyomort, fájdalmat láttam, hogy nem tud meghatni ez az-igen, ahogy írta már valaki-hatásvadász video.

2011. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
67%

Uh, már megint ez. miért akarjátok rátukmálni az emberre, hogy de bizony egy csodálatos video, illik rajta sírni?


Szembesültetek már igazi tragédiával?

2011. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
39%
Engem nagyon meghat.Lehet azért mert tudom milyennehéz egyedül gyerekkel,akit minden vasárnap látom sírni az apukája után.Pedig ,csak, Ausztriában dolgozik.
2011. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
ez az első kérdésem ezzel a videóval kapcsolatban. köszi :) úgy látszik túlérzékeny vagyok.
2011. dec. 1. 16:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!