Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom végig nézni...

Csak én nem bírom végig nézni sírás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok kíváncsi lennék én vagyok ennyire érzékeny vagy tényleg megható ez a videó? :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uQKik..


2011. dec. 1. 15:18
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
65%
nem érdekel. ők választották, ez egy munka, amit ráadásul jól megfizetnek... cserébe az életük a tét illetve a családjukat is ritkán látják. de ettől még nem csordul ki a könnyem...
2011. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
57%

"Engem nagyon meghat.Lehet azért mert tudom milyennehéz egyedül gyerekkel,akit minden vasárnap látom sírni az apukája után.Pedig ,csak, Ausztriában dolgozik."


Ne nézzétek már gyereknek a másikat. Valamit valamiért. Bezzeg az osztrák fizetés jól jön mi?

2011. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy túlérzékeny, csak kicsit naív.

Tényleg az a baj ezzel, hogy nem mutatják meg a másik oldalt. A másik meg, hogy tényleg ők választották. Soha nem értem meg azokat az embereket, akik a hazát választják a családjuk helyett. Ráadásul úgy, hogy az nincs is igazi veszélyben, és ők kreálták maguknak a háborút.


Inkább nézd meg John Lennon Happy XMas (War Is Over) videóját. Nagyon könnyű elképzelni, milyen megható, ahogy hazatér, akit szeretsz. Ezzel mindenki tud azonosulni.

Sokkal nehezebb elképzelni azt, milyen lehet, amikor a gyereked a karjaidban hal meg, amikor bármelyik családtagod taposóaknára léphet, amikor rádgyújtják az iskolát, mert lány vagy, és tanulni szeretnél, amikor tíz katona erőszakol meg, miután megölték a családod - én ezen sírok, és ez háborít fel.

2011. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
32%

Köszönöm a lepontozást.

És igen jól jön az osztrák fizetés,főleg ebben a csóró országban.Itt majdnem mindenki fent akatt a katonákon.

De a gyerekeket is nézzétek már ahol még tiszta érzelmek vannak.

2011. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
65%
Nem bírom megállni könnyek nélkül. Ez a videó is jó példája, hogy a felnőttek hülyesége miatt mindig a gyerekek szívnak.
2011. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%

Bennem inkább dühöt ébreszt,hogy van olyan ember aki elmegy pénzért gyilkolni,miután cisnált pár gyereket,és a családját itt hagyja kétségek között,hogy egyáltalán haza megy e élve.

Nekem ez nagyon visszataszitó,ha valakinek családja van,akkor az legyen az első helyen.lehet mondani,hogy dehát apénz meg blabla bla ,de nem,akkor sem.Ráadásul pl a magyar katonák ha jól tudom egy féléves misszió alatt 2-3 millió ftot keresnek,ez havi fél milliót jelent MAXIMUM.. Ennyit egy gyárban megkeresek németországban a szalag mellett..

2011. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
73%

Én elhatároztam, hogy nem bőgök, de nem tudtam megállni.


Maga a katona, ha ezt választotta, engem sem hat meg nagyon. De a gyerekek reakciója igenis megható. Vajon felfogták, mikor elment az apjuk, hogy talán végleg ott is marad? Mert most, hogy visszajött, egyik-másik reakciója, (pláne a kicsiké) tényleg szívszaggató.


Lehet, hogy én is naiv vagyok, de én igenis tudok örülni más örömének, még akkor is, ha amerikai. De akkor is, ha magyar, muzulmán, északi vagy déli. Tökmindegy. Itt gyerekek kapták vissza apjukat (egy időre).

2011. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
.
2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
73%

Johny hazamegy a háborúból, meglátja Sam, a kisfia, és boldogan ölelik egymást. Milyen megható...

Eközben Afganisztánban a kis Abdullah egyedül bóklászik a romos utcában, ahol egykor a háza állt. Egyedül van. A szüleivel, és testvéreivel egy amerikai katona végzett. Johny-nak hívták...

2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
68%
05.59-nél a csajnak olyan feje van, mint a texasi láncfűrészesnek! :D
2011. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!