Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék elcseszték életem egy...

Anyámék elcseszték életem egy részét hogy javítsam ki?

Figyelt kérdés
Egész életemben soha nem volt normális otthonom.Anyámék mindíg romos házat vettek amit fel kellett újjítani,persze mindíg elfogyott a pénz és soha nem volt befejezve.Mivel nincs testvérem, fontosak voltak a barátok,de csak azokat mertem magamhoz hívni akik közel álltak hozzám mert szégyelltem ahogy laktunk.Mindíg tiszta és normális ruháim voltak,mindíg adtam magamra, senki nem gondolta volna hogy a házunk egy putri.Ráadásul anyámék állatbuzik és 2 kutya van a házba hiába festettük ki a barátommal az előszobát lelakták teljesen,de anyám mégis beengedi őket mondván:este fél a betörőktől (ugyan ki jönne be) és ezért már az állatokat is megutáltam-kint lenne a helyük.Elegem van ebből nem birok már így élni én is vágyom normális otthonra.Szinte mindíg a barátoméknál vagyok volt már nálunk,de csak 5ször az 1 év alatt.(az is elég ciki az anyjáék előtt hogy mindíg ott vagyok) bár szeretnek és én is szeretek ott lenni.Jó szakmát választottam,jól fogok keresni vele,de nem érdemes a mi házunkba beleölni pláne hogy csak engem érdekel,mert soha nem lenne jogsim se meg ilyenek.A barátom nem akar különköltözni velem albérletbe persze ő megkap mindent otthon,de nekem meg ciki hogy csak én alszom náluk.Már régóta nyomasztott ez, köszi annak aki elolvasta.
2008. márc. 25. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem írtad mennyi idös vagy és hogy már most keresel-e? így ha tudsz költözz el egyedül albérletbe a barátod kb egy hónap múlva már oda fog költözni mert majd látja mennyivel jobb szülök nélkül. ha nem és keresel akkor meg mond a barátodnak szeretnél bele szállni az ott lakásba.

ha nem keresel még akkor sokmindent nem tudok mondani.

2008. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Beszélj a barátod szüleivel, hogy szeretnél náluk lakni, mennyit kérnek ? Még ha diák is vagy, diákmunkát akkor is találsz magadnak, amíből ki tudod nekik fizetni a rádeső részt!

Szerintem, ha megteheted, akkor lakj a barátoddéknál.

A legjobbakat!!!

2008. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint befejezed a tanulmányaidat, állj a saját lábadra. Alakítsd ki a saját életed, ahol pl. az udvaron lakik a kutyus. Ha szerencsés vagy, találsz egy aranyos lányt, aki jó társad lesz, és akivel szépen fészket rakhatsz.


Szüleidet pedig szeresd. Nem akartak ők rosszat neked. Erejükből telve a lehető legjobbat adták. Végülis nem itélheted el őket azért, mert csak ennyi tellet tőlük. Hogy mit tehetsz? Te majd a tiédnek adj ennél többet. De ha a gyökereidtől elszakadsz, nem leszel teljesen boldog. És ha megszakítod velük a kapcsolatot, a legfontosabbat veszed el a gyerekeidtől: a szerető nagyszülőket.

2008. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!

A barátod elfogad így, s ez a legfontosabb. Sok ember sajnos önző, s nem foglalkozik a másik életével, a másik vágyaival. Reméle ha majd a saját lábadra állsz, akkor már nem fog ez zavarni. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem anyám élettársa miatt romlik így le a házunk állapota. Én fél év múlva fogok elköltözni, s addig én nem is vállalok be barátot. Remélem minden rendbe jön neked!

2008. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak a mi kutyáink is bejöhetnének a házba...:( Na, a témához visszatérve sok szerencsét kívánok neked, szeresd a szüleidet, még ha nehéz is !
2009. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyire nem durva a helyzet, de hasonló. Van 2 kocsi, 2 garázs és 2 lakás (de az egyiket ki szoktuk adni) meg hát, szóval lenne pénz jobb lakásra, ha akarnánk (csak ezért írtam le, hogy mi mindenünk van, nem nagyképűségből), de még csak normális bútor sincs :S Anyám tervezte meg, és minket /tesómmal/ meg sem kérdezett, akarunk-e sarokszekrényt! Úgy tervezem, hogy felnőttként jó messze költözöm (persze nem csak ez miatt)és ott majd úgy élek, ahogy szeretnék, egy jó országban!!
2009. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj,majd ha lesz saját lakásod, az szép meg jó lesz, szüleid meg megbánják h nem hallgattak inkább rád.
2010. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbálj minél több pénzt félrerakni, egyik barátom vett hitelre egy lakást, 40 ezret fizet havonta. Nem nagy lakás de legalább van neki.
2010. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!