Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar, ha a párod...

Mennyire zavar, ha a párod több időt van a munkahelyén mint veled?

Figyelt kérdés

Nálunk 10-12 órát dolgozik/nap, mi meg alig találkozunk heti 3-szor vagy csak a 7végéken. Engem csak most 4 év után kezdett kicsit zavarni és aggódom.


Te hogy lennél ezzel? Munkahelyváltásra ösztönöznéd (ebben a mai világban)!? Vagy megbékélnél vele?

Vagy odaköltöznél hozzá, úgy hogy tudod napi 10 órát egyedül vagy az üres lakásban?(Én még tanulok fősulin...)

Kezd sokszor nagyon hiányozni, és zavarni.

Mit tennél????


2011. dec. 5. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nem szabad hogy zavarjon, dolgozik, az Isten szerelmére. Nem a kocsmában fetreng. Örülj hogy nem egy link alak.
2011. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem mondták el a főiskolán,

hogy azért be kell menni a munkahelyre,

hogy dolgozzon és pénzt keressen az ember??


Fog érni még egy-két meglepetés az életben...

2011. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Fúúúj!

- Munkahelye van!

- Dolgozik!

- Ráadásul napi 10-12 órát!


Ne maradjál együtt egy ilyen "kispolgárral".

(Hadd találjon egy normális nőt magának, helyetted!)

2011. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

ezt el kell fogadni sajnos akármilyen nehéz.

összeköltözésen nem gondolkoztatok?

2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

melyik gyökér pontozott le? :D szánalom...:)

1.

2011. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mondjuk 8,5 óra a napi munkaadag, 1 óra oda, 1 óra vissza, maradt kb. 14. Ebből legalább hatot szeretek alvással tölteni, az 8. Akármilyen rövid ideig tartanának az olyan dolgok mint a táplálkozás, tisztálkodás, ház körüli vagy házon belüli munkák stb., akkor sem lenne több idő a barátnőre, mint a munkahelyre. Talán még akkor se ha egy háztartásban élnénk.
2011. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Hat mi egyutt elunk, van egy kislanyunk is, es konkretan egy nap 2, max 3 orat talalkozunk!!! Reggeltol estig dolgozik, plusz az oda-vissza ut. A lanyat van, hogy egy hetig nem is latja. Nagyon rossz igy, elhiheted, de ertunk dolgozik ennyit! Es ezt nagyon tisztelem benne. Nagyon faradt, meg hetvegeje sincs, mivel szombaton is dolgozik, sot neha meg unnepnapokon is. Neha latom hogy elerzekenyul, ha bemegy a lanyunk szobajaba hajnalban indulas elott, hogy legalabb par masodpercre lassa... Szomoru, de ez van.
2011. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk van, hogy 1 hétig se tudunk találkozni... Dolgozni kell, ez van.
2011. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Az első válaszolók vagy nagyon félreértették a kérdést, vagy alapvetően ilyen rosszindulatúak, és csak arra várnak, hogy mi az, amit ki lehet forgatni....


Munkahelyváltásra semmiképpen sem ösztönözném, pláne ha nehezen kapna munkát, ami nyilván a szakmájától is függ, meg attól, h hol laktok. Egy gyakorlattal rendelkező mérnök- informatikus pl. bármikor kap -jól fizető- munkát, főleg a fővárosban. De pl. egy villanyszerelő nem tud könnyen váltani.

Az odaköltözésnek több oldala is van. Egyik az, h neked van -e jövedelmed? Mert ha nincs, akkor a párodnak a te költségeidet is fedeznie kéne, amit persze ti tudtok, hogy gondot jelentene -e. Másrészt nem hinném, h napi 10 órát egyedül kéne töltened, hiszen írtad, h suliba jársz. Ha bejársz az óráidra, már nem vagy otthon annyit, illetve abban az időben is el tudod foglalni magad hasznosan: házimunka, tanulás stb.

És nyilván a párodnak is jól esne egy fárasztó nap után, ha lenne, aki egy kicsit törődik vele. Persze van olyan, aki fáradtan mogorva, és nem vágyik társaságra, de ez is olyan, h a te párod, te ismered.

Szóval ezek függvényében döntenék arról, h hogyan tovább.


Egy biztos: emiatt feladni egy kapcsolatot szerintem semmiképpen sem érdemes, ha az egyébként jól működik.

2011. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, dolgozni kell, ez van. AZ én párom 3 napos váltásban melózik, ott is alszik. az első szabadnapja gyakorlatilag utazással és alvással telik, a második otthon, míg én dolgozok, a kicsi pedig bölcsiben van. Délután hagyom őket kettesben. A harmadik nap a másodállással telik, meg a visszautazással. gyakorlatilag heti egy délutánunk van, mármint az a gyereké, az enyém az éjszaka első fele, ha nem hajtom magam halálra. VAn ugyanis, hogy előbb alszok, mint a gyerkőc, és beszélgetni sem tudunk....arra ott van nálunk a telefon, ami meg nem olcsó. Szóval passz...én is baromira utálom, de ki kell bírni. Talán te is kapsz majd arrafelé egy jó melót...
2011. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!