Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrement a kapcsolatunk,...

Bussika kérdése:

Tönkrement a kapcsolatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jövő héten leszünk 3 éve együtt, minden ok nélkül számomra megromlott minden, nem kívánom a közelségét , a csókjait, úgy érzem már nem szeretem őt...

Fáj, szorít a mellkasom ettől az érzéstől, de ennek ellenére én csak vele tudom elképzelni a jövőmet, és nem értem hogy miért van ez így!


Mit tegyek?


Nagyon szeretném hogy jövőhéten az évfordulónk jó hangulatban, romantikusan, boldogan teljen....


2011. dec. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem kívánod a közelségét, akkor hagyd ott, magadat is kínzod, és őt is.
2011. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akármit is írunk,utána majd jön a sajnálkozás,ha szakítasz vele,hogy de HIÁNYZIK blabla....


Ha majd eldöntesz valamit,akkor utána ne akarj viszakozni.

Szerintem gondolkozz el pár napig.Próbáld meg meglátni benne azt,amibe anno beleszerettél.Gondolj rá sokat,és arra,hogy mi szól ellene,mellette.


A jövőről:ha nem kötött szerződést,hogy hajléktalanná válsz és rokkanttá,akkor azt hiszem semmiben sem befolyásolja a döntésed a jövődet.Bárki mással is lehet bármilyen szép és jó jövőd,majd megtalálod úgyis aki hozzád illik.

2011. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már máskor is olyan, hogy 3 ev alatt "lejárt" a kapcsolatod? Ő hogyan érez?
2011. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az első rendes, komoly kapcsolatom 20 éves leszek februárba.


Ő ugyanúgy imád engem és nagyon kedves rendes figyelmes ember!


Nem értem hogy miért érzem ezt!

2011. dec. 6. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek ezt meg. Egy kapcsolat nem statikus, Te is valtozol, az élet is, stb. Attol, hoyg valtoznak az erzeseid, még nem kell szakitani.:) Élet-halál-élet-... körforgás van, ami eddig volt, most meghal, de kesobb egy uj szakaszba lép, es elmélyül, és talan még nagyobb szenvedély lesz.:)
2011. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsonak teljesen igaza van. Én is tapasztaltam magamon és a kapcsolatomban.
2011. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Döntsd már el mit akarsz! Ha csak vele tudod elképzelni a jövődet, akkor nem írhatod, hogy nem kívánod őt.

A kettő közül valamelyik nem igaz.

Vagy úgy képzeled el kettőtök jövőjét, hogy ezentúl nem lesz közelség meg csók.

Elég fura vagy, beláthatod...

Szerintem túl jó dolgod van, az a baj. Dolgozz vagy tanulj többet, akkor majd nem agyalsz ilyen baromságokon.

2011. dec. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érzéseknek nem lehet parancsolni! Ne csapd be magatokat azzal, hogy eltussolod a problémát és próbálsz úgy élni továbbra is, mintha semmi gond nem lenne. Ideig-óráig fog csak működni, utána nagyobb lesz a csalódás. Azt döntsd el magadban, hogy szereted-e még (mint a szerelmedet) vagy nem. Azt, hogy vele tudod csak elképzelni a jövődet, lehet, hogy csak a megszokás mondatja veled. Amiatt nem tudsz elszakadni. De ez nem szabad, hogy becsapjon és befolyásoljon, azt vizsgáld, hogy szerelmes vagy-e még belé.
2011. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!