Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudta azt a képtelensé...

Miért hazudta azt a képtelenséget a férjem, hogy nem dolgoznak nők a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljön véletlen a téma, hogy mi újság a munkahelyén, mindig ideges lesz, kiabál, ha arról van szó, hogy nők is dolgoznak-e ott?

Szerintem nevetséges, tuti nője van a gyárban.


2011. dec. 7. 20:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
És honnan tudod, hogy dolgoznak ott nők? Ha biztos forrásból, miért nem szembesítetted?
2011. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Valami okànak kell lennie, hogy nem mondott neked igazat!

Talàn pontosan azért, mert féltékeny ràd, és nem akarja, hogy visszavàgjàl neki.

2011. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalna, nem ilyen primitív módon próbálná leplezni a viszonyát. Szerintem túl sokat kérdezted erről, és besokallt, ezért egyszerűbb neki azt mondani, hogy nincsenek is nők, csak hagyd már békén ezzel a hülyeséggel. Az én munkahelyemen szinte csak nők vannak, de 90%-uk az anyám lehetne, mégis mivel tegezem őket, a feleségemnek úgy mesélek róluk, hogy "Zsuzsika, Marika, lányok, stb.", így ő sokkal fiatalabbnak képzelte el őket és kicsit féltékeny is volt rájuk. Ezt csak a céges Mikulás után árulta el nekem (akkor találkozott velük). 30/F
2011. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gyárban dlgozhatnak nők, de ha az ő részlegén vagy műszakjában épp nem, az egész reális. A többiekkel meg ahányszor összefut... XD

Amúgy nem csodálom, ha hazudik, ha te már rögtön arra gondolsz, hogy nője van... -.-" Szerintem ha ennyire féltékeny vagy, ne erőltesd a dolgot, vagy kérdezz rá normálisan, face to face, ne tőlünk várd a megerősítést. :D

2011. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

Sok-sok hozzád hasonló féltékenykedő nő keseríti meg a párja életét!!

Azt írod, hogy ő is kémkedik utánad.

Ezek szerint, te sem vagy az ártatlanság mintaképe, ha rászolgáltál erre!

Vagyis neked lehet pasiznod, de neki még nőnemű munkatársai sem lehetnek!

korrekt.

2011. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülye zavarodott választ ad, akkor lehet van vaj a füle mögött.. :D


Én egyedüli férfiként dolgozom 4 nővel egy irodában, barátnőm még sosem kérdezett ilyet tőlem.. :XD

2011. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Jól van, hülye kérdés volt, bocs, hagyjuk.

Csak gondoltam van itt olyan, aki már hazudott ilyet.

2011. dec. 8. 13:37
 18/30 anonim ***** válasza:
61%

"Jól van, hülye kérdés volt, bocs, hagyjuk."


Akkor meg miért írtad ki még egyszer?????

2011. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Azért, mert akkor úgy gondoltam, most meg úgy gondolom, hogy mégis piszkálja a fantáziám,mi lehet az ok.
2011. dec. 12. 13:05
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezik, kik vannak a munkahelyemen, nekem is csak azok jutnak eszembe, akikkel közvetlen munkakapcsolatban vagyok az irodán, meg sem fordul a fejemben, hogy beszámítsam a más emeleten lévő dolgozókat is, akikkel legfeljebb a kapuban találkozom érkezéskor/távozáskor. Lehet, hogy a férjed sem dolgozik együtt nőkkel, bár vannak nyilván a cégnél.
2011. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!