Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudta azt a képtelensé...

Miért hazudta azt a képtelenséget a férjem, hogy nem dolgoznak nők a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljön véletlen a téma, hogy mi újság a munkahelyén, mindig ideges lesz, kiabál, ha arról van szó, hogy nők is dolgoznak-e ott?

Szerintem nevetséges, tuti nője van a gyárban.


2011. dec. 7. 20:26
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ez szuper, ez eszembe sem jutott.:-)
2011. dec. 12. 14:09
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi van abban ha nők is dolgoznak vele,én meg szinte csak pasikkal dolgozom,mégse pattog a férjem ezen állandóan,és nem gyanúsitgat,ha igy foytatod tuti lesz nője,téged meg kivág,mert te ezt fogod elérni...
2011. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha szénbányász a férjed akkor valószínű. hogy nincs női munkatársa.

Amúgy sose felejtsük el: Legjobb védekezés a támadás!!


Páromon személy szerint millió alkalomszor észre vettem,h ogy mikor hazudik. Ilyenkor (ha súlyos dolgokról votl szó:nő,kocsma,játékgép,cigi) hirtelen nagy erővel kitört magából és kiabált, többnyxire visszakérdez de valami erszméletlen hülyeséget, majd arról ekzd el beszélni, közben annak a dolognak köze sincs az eredeti témához...


Szerintem nyugodt arckifejezéssel kezdj el mosolyogni...ne nagyon, a szád sarka ép hogy kezdjen felfele húzodni és bólogass....megfogod őríteni ezt garantálom.


23N

2011. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nyugodt arckifejezéssel kezdj el mosolyogni...ne nagyon, a szád sarka ép hogy kezdjen felfele húzodni és bólogass....megfogod őríteni ezt garantálom.


én ennek mi az értelme?


Nem taktikázni kell a máksikat megőrjíteni,szivatni,meg állandóan ellenőrizni,nyomozgatni.Ahol igen ott meg kilehet a kukába dobni a házasságot.

2011. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%

Akkor vágd hókon egy serpenyővel miközben azt kiabálod, h menj az ótvar p*csájú k*rvádhoz!


23N

2011. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem kell hókon vágni a másikat mert nem megy félre.De ha folyton meggyanusítják,na akkor majd félre megy de végleg,fel kéne fogni hogy a férfiak utálják az inda tipúsú nőket.
2011. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik, milyen gyárban?

Ha pl. CNC marós, akkor tényleg kb. csak a takarítónővel találkozik egész nap.


Ha pl. Jabilszerű összeszerelő üzem, ott vannak nők is a szalagnál.


Ha mérnök irodában, akkor lehet nő munkatársa, ezen kívül állandóban a takarítónő, büfés, plusz nem állandóban a megrendelők, felettesek, más részleg dolgozói lehetnek.

2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Olyan helyen dolgozik, ahol egy nagy csarnokban van az irodaház és az olyan munkák is, amiket nők is végezhetnek.

Nem is ez a lényeg, tudom, hogy dolgoznak nők és azt is tudom, hogy nem közvetlen munkatársként.

Annak aki azt írta, hogy legjobb védekezés a támadás---------pont ilyen a férjem is. Kiabál, visszakérdez és elkezd másról beszélni, támad, ahelyett, hogy nyugodt hangon kijelentené, hogy igen, dolgozik és egyik sem olyan bomba nő, mint te:-DDD

Most komolyan.Miért írják azt, vagy hiszik az emberek, hogy akit gyanúsítgatnak, az félre fog lépni.

Ez nem igaz. Akit gyanúsítgatnak, az nem ad konkrét választ egy egyszerű kérdésre.

Miért nem válaszol rendesen?Ez az ami gyanúsítgatást szül, mert egyszer sem válaszol rendesen.

Nem néz az ember szemébe, támad, kiabál, visszakérdez és másról beszél.

Tudok olyat, aki 10 éve csalja a feleségét, most bukott le.A feleség hazament, a szerető, meg szaladt ki a kamrából. És még ezek után azt mondta a felségének, hogy sajnálja, hogy nem mutatta be, mert munkát keresni volt a nő. És még azt is kijelentette, hogy nem tud így élni a gyanúsítgatások miatt. Mindezt úgy mondta, hogy az ágy összedíbolva, gatya rendetlenül felhúzva, 10 perc után nyitott ajtót, sstb.

2011. dec. 12. 19:13
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is féltékeny,akk hagyd,hisz' magából induultt ki.
2012. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem tudnék így élni, mint ti ...
2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!