Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként látogatját...

Milyen időközönként látogatjátok a párotok szüleit? (ha egy házban laktok az nem számít)

Figyelt kérdés
Milyen a viszonyotok velük?
2011. dec. 9. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Közel másfél éve vagyunk együtt. Eleinte szerettem hozzájuk járni, de az anyja az utóbbi időben sok olyan dologba beleszól, amihez rohadtul nincs köze. Inkább nem megyek el, és akkor nem húzom fel magam.
2011. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Külön lakunk mindkettőnk szüleitől. Mindegyikkel kb hetente beszélünk,és max két-három hetente biztos megyünk hozzájuk, ha csak egy rövid látogatásra van időnk, akkor is!

Ja és szerencsére, az én szüleim imádják a párom, és én is nagyon jóban vagyok anyósommal!

2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Négy éve vagyunk együtt, együtt élünk (de nem a szülőkkel). Párom kéthetente látogatja őket, én kb. kéthavonta elkísérem. Saját szüleimmel dettó.
2011. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Férjem szüleivel nem annyira jó a viszony (főleg férjem részéről), így csak családi happeningeknél látogatunk, bár így is kijön a havi egy átlag.


Az én szüleim nagyon messze laknak, így kb havonta látogatunk, viszont napi szinten beszélünk. Férjemet is szokták keresni, de nagyon jóban vannak, így neki se terhes.

2011. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

9 éve vagyunk együtt.

Átlag két hetente találkozunk, hol náluk, hol nálunk.

Nagyon jó a viszonyunk, anyósom fiús anyukaként örül neki, hogy végre rajta kívül is van nő a családban. Mivel a férjem az Ő városukba jár dolgozni, gyakran küld vele sütit, vagy főtt kaját. Ilyenkor előre szól, hogy nem kell főznöm. Apósom meg mindig kérdezi, hogy miben tud segíteni a ház körül.

Szüleimmel ugyanez a felállás.

2011. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a párom szülei itt laknak velünk egy faluban és szinte minden nap találkozunk vagy ők jönnek vagy mi megyünk.

Nekem egyetlen segítségem itt az anyukája és ha boltba akarok menni akkor a gyerekre ő vigyázz


a saját szüleim kicsit messzebb laknak 40 km változó, hogy mikor megyünk van mikor heti kétszer de van mikor két hétig nem, ők kb két hetente hétvégén elnéznek

2011. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Anyuékkal egy faluban élünk, így eléggé gyakran.

Anyós1-et egy ideje nem láttam, most ő van soron, hogy jöjjön. A férjem naponta találkozik vele, egy helyen dolgoznak.

Após és Anyós2 az ország másik végén van, őket sajnos egy éve nem láttuk, és mostanában nem is tudok bevállalni egy nyolc órás utat az egy éves gyerekkel. :(

2011. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt mindkettőn k 170km lakunk a szüleinktől, két ellentétes irányba :D Mikor tudunk hazamegyünk ki ki a saját családjához ( én szinte minden hétvégén otthon vagyok ő 2 hetente biztos) Egymás szüleihez évi 2-3x látogatunk el...de folyamatosan (heti) szinten tartjuk a kapcsolatot velük....
2011. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem látogatjuk, nem tartjuk velük a kapcsolatot.
2011. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

anyukám minden hétköznap feljön egy órára megnézni az unokát, mert a közelben dolgozik (olyankor a férjem még nincs itthon), mi havonta 1x-2x megyünk hozzájuk fél napra vidékre

a férjem szülei a föld másik felén laknak, hozzájuk évente 2x megyünk 2-3 hétre

mindkettőnk szüleivel nagyon jó a viszony, ők nem szólnak bele a mi életünkbe, mi se az övékbe, ahol tudunk segítünk egymásnak - szerintem a gondok ott kezdődnek, ha a másik jobban tudja, hogy mit hogy kéne csinálnod és csupa jóakaratból beleavatkozik (de ez nem csak az anyós-após témára igaz)

2011. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!