Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők a gyereket regisztráljá...

Szülők a gyereket regisztrálják facebookon, majd a nevükben írnak, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

nővérem pl a 4 éves unokaöcsém néven van fent szinte már mindig és olyanokat rak fel vagy likeol aminek semmi közé a gyerekhez.

Bátyám felesége meg a kis babájuk nevében ír, sőt még bátyám nevét is ő használja.

Csak én tartom ezt betegesnek?


2011. dec. 11. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ó, én olyat ismerek, aki a kutyája nevében ír :) A lány és a barátja pedig "anya" és "apa" megjelöléssel az ismerősök között. Sírva röhögök :)
2011. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Baba nevében egyébként mi a fenét ír? "Ma aludtam 18 órát"?
2011. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoptam egy csomót,majd büfiztem.Most meg írok.
2011. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy orvosi esetek.Van ennek a jelenségnek orvosi neve is.A gyerek a játék babája nevében mond minden gondolatát,akaratát.Ez tudom károsan hat a továbbiakban,kezeltetni kéne míg nem késő.
2011. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

pl hogy anya ma beteg négy ilyennek.

De nővérem a durvább, ugye nincs már együtt az apjával, és a gyerek nevében ilyen "boldogság gyere haza" számokat oszt meg hogy ezzel hasson az apjara

de eza kutyás is durva, de az hogy a gyerek abban nő fel hogy az anyja kisajátítja a nevét

2011. dec. 11. 08:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a gyerek nevében sajnáltatja magát az apának?

Privátban kíváncsi lennék a linkre.

2011. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na jah kicsit megbolondult azóta, de ez a facebookos dolog tényleg durva

de most inkább koncentráljunk erre a jelenségre

2011. dec. 11. 08:37
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Láttam egy dokumentum filmet, ami arról szólt, hogy az anyuka a saját 15 éves lányának adta ki magát és az ő nevében ismerkedett hapsikkal. Még képeket is pakolt föl "magáról". A vége az lett, hogy az egyik féltékeny hapsi kinyírta a másikat, majd amikor kiderült, hogy nem is egy fiatal lány miatt történt az egész, mindenki elhűlt. Ehhez képest a baba nevében írogató mamik, semmik. Viszont érzelmi zsarolásra használni a gyerekem adatait nagyon csúnya. Négy gyerekem van, soha nem írtam a nevükben.
2011. dec. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek hasonló anyukát. A Facebook tele van imádott kisfia képeivel, és az anyaságra vonatkozó megható&édibédi idézetekkel, a gyereket viszont gyakorlatilag a nagymamára sózza, nem is tervezték, nem is vigyáznak rá, de a facebook-sztárságnak kézenfekvő módja, hogy úgy állítjuk be magunkat, mintha mi lennénk a szent család. Amíg anyuka facebookozik, addig a kicsi esik-kel, összetör ezt-azt.


Képmutatás az egész.

2011. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekemnek is "van" facebookos profilja, nemes egyszerűséggel azért, mert távol élünk a családtól és nem akarom a saját profilomat telepakolni a gyerek képeivel, de a képekre meg van igény. Szóval feltöltöm őket oda, és így minden családtag láthatja, amikor eszébe jut. :)
2011. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!