Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyembe?

Mit csinálnál a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hós babánk,sajnos betegen született,most jön le a nagybáttya megnézni de idáig semmi jelét nem adta,hogy érdekelné a kicsi.Még telefonon se hívott pedig sok mindenen mentünk keresztül.Most is csak azért jön mert a nagyszülők is jönnek és elhozzák kocsival....Idáig mindig dolga volt......Nincs kedvem jó pofizni vele
2011. dec. 14. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell jópofizni. Legyél vele tárgyilagos! Se undok, se kedves.
2011. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Csak azért nincs kedved jópofizni vele, mert nem ment mostanáig látogatni? Nem értem, mire fel ez a sértettség.

Biztos van neki is elég gondja, de ha nincs, akkor sem értem, miért olyan nagy baj, ha nem érdekli egy csecsemő.

Pláne, ha beteg. Lehet, nem tudja, mit kezdjen a helyzettel, őszintén én sem repesnék az örömtől, ha egy rokonomnak beteg gyereke születne, és mennem kéne látogatni. Szomorú lennék, sajnálnám a szülőket, mindenkit, nem is szívesen mennék én sem, nem tudnék mit mondani a szülőknek.

De ha nem akarod, nem kell jópofizni vele, szerintem neki sem lesz kedve hozzá.

És hogy mit tennék a helyedbe? Nem neheztelnék rá, elfogadnám a döntését, a legnagyobb kedvességgel, tisztelettel fogadnám.

2011. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Joga van megnézni a kis jövevényt, aki teljes jogú tagja a családnak, pont, mint ő, vagy te. Hidd el, hogy nem fog szörnyűlködni, sem bármilyen megjegyzést tenni, és neked sem kell jópofiznod, légy nyugodt, természetes és tárgyilagos. Erős légy, ha a sors neked ezt az utat szánta, akkor ezt az utat járd. Ölellek sok szeretettel.
2011. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És te hívtad a nagybácsit?
2011. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem én hívtam
2011. dec. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!