Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bocsánatot kérjek vagy...

Most bocsánatot kérjek vagy igazat mondjak? (kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy apukámmal összevesztem de olyan hülyeségen hogy az ellenőrzőmbe be írt a tanár és,hogy én azt mondtam vagy nem mondtam.AZ igazság az,hogy mondtam neki de ő nem hiszi ezért most nem beszélünk egymással. A szüleim elváltak így nem nehéz nem beszélni..Szóval lényeg,hogy azt várja kérjek bocsánatot de Miért kérjek bocsánatot? én elmondtam ő meg meg van győzödve hogy nem mondtam és írtópipa Ha bocsánatot kérek akkor beismerem hogy hazudtam (DE NEM HAZUDTAM) ha meg nem kérek bocsánatot az életbe nem beszélünk többet (Tényleg)
2011. dec. 15. 14:59
 1/4 anonim válasza:
Kérj bocsánatot és majd késöbb ha megnyugszik egyszer hozd szóba!
2011. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg és utána ha megértette hogy te nem is akkor mond neki ,hogy "most már érted hogy nem hazudtam" vagy hasonlót! Remélem segítetem.
2011. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért kérj bocsánatot, hogy veszekedtél vele. Utána szép, nyugodt hangnembe mondd el neki, hogy te tényleg mondtad, lehet, hogy számára nem volt egyértelmű.
2011. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) nem veszekedtem ő veszekedett velem én csöndben hallgattam és annyit mondtam csak hogy mondtam


ja szerintem is az lesz,hogy bocsánatot kérek (Csak tudnám miért) aztán meg próbálom megértetni,hogy mondtam

2011. dec. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!