Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen férfival,40 évesen sem akar komolyabb kapcsolatot? Érzelmileg kezdek kimerülni, tanácsok?

Figyelt kérdés
Lassan két éve ismerjük egymást. Valami miatt mindig egymásra találunk, de 1 hónapnál nem bírjuk tovább, akkor külön megyünk 1-2 hétre vagy napra. Tudom szar az egész kapcsolat így, de valamelyikünk újra felkeresi a másikat. Időközben én megszerettem és nem bírom már ezt. Az érzéseiről egyszerűen nem beszél, mindig halogatja, mondtam neki hogyha nem kellek mint barátnő akkor engedjen el, de nem mondd semmit. A szex az nagyon jó, talán ez az ami miatt mindig egymásnál kötünk ki, de ezek mellett eljárunk kirándulni, kajázni, sétálni, stb... A bajom, hogy úgy érzem nem foglalkozik velem, mint egy társ. Nem tudom hogy vegyem rá, tudom szakítanom kéne de szeretem. Ha nem vagyok hiányzok elmondása szerint. Beszéltetni már nem akarom, nem mondd semmit csak hogy fél hogy szorosabb lesz a kötelék és ettől megijed, mert nem volt még igazából hosszútávú kapcsolata 40 éves létére. Mit tegyek? Legyen kedves megértő vagy állítsam döntés elé? Kötődik is hozzám meg nem is, próbál a kettő között ellenni, de ez nem megy így. Nem akarok a felesége lenni csak hogy mutassa ki hogy szeret.
2011. dec. 21. 08:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem bizonytalan magában, de ilyenkor mit lehet tenni nekem?
2011. dec. 21. 08:37
 2/23 anonim ***** válasza:

Önmagábana szex - szerintem - nem tdja összetartani hosszútávon a kapcsolatot.

Te hány éves vagy?

SZeretnél gyereket?

Ha igen, és ő nem, akkor... érted...

2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha eleget szenvedsz mellete,lassan elhidegülsz és elhagyod.

A legjobb az lenne ha most megtennéd de irod nem vagy képes rá,majd az idő megoldja.

Választás elé nem állithatod mert ugysem tartod be,annak ugy semmi értelme ezt a dolgot csak akkor lehet meglépni ha az illető 100%san elhatározta hogy kiáll a döntése mellet.

1hónapig együtt aztán külön?...már a második alkalommal nem kellet volna engedni.

2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen,állítsd döntés elé!

Te hány éves vagy?Szeretnél komoly kapcsolatot,családot,házasságot,gyereket?

Mert a legtöbb ilyen fajta 40-es mellett nem valósulhat meg.

Ők azok akiknek ez tipikusan megfelel,hiszen megkaphat téged bármikor,elmentek csavaroghat egyet,de minden kötöttség nélkül.Ha akar lelép,ha akar máshol köt ki.Én biztos ilyen féfival nem kezdenék semmit.

2011. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
én 22 vagyok. Össze vagyok zavarodva és tudom nem kellett volna visszaengednem, de hiányzik ha nincs. nem tudom mit tegyek, hogy viselkedjek.
2011. dec. 21. 08:44
 6/23 A kérdező kommentje:
tényleg kényelmes neki, mert laza. de már csak egy hajszál választ ez attól hogy vége, mert idegileg nem bírom. nem csajozik amúgy, csak képtelen elköteleződni még barátnő szintjén sem
2011. dec. 21. 08:45
 7/23 anonim ***** válasza:

3ik vagyok.


Miért törné magát ha igy is ott vagy melette?Semmi jó dolgot nem irtál a kapcsolatról de mégis vele vagy.

2011. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jó dolog hogy ha együtt vagyunk akkor jól érezzük magunkat. Legalábbis ő rajta is ezt látom. Csak képtelen arra hogy komolyabbá váljon az egész
2011. dec. 21. 08:49
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha Te 22 vagy, akkor Téged tényleg csak kihasznál. Egy 40-es pasinak jól esik egy ropogós husis fiatal csajjal a szex.

Ne engedd, hogy kihasználjon. Olyan fiatal vagy, hogy Te tutira találsz egy megbízható, kedves, igazi társnak való férfit, akinek kérdés nélkül fogsz gyereket szülni.

2011. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam énis hogy kihasznál, csak jobban adja elő. elvisz ide-oda és így nem olyan feltűnő.
2011. dec. 21. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!